Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Youtube yorumlar yüklenmiyor ve gelmiyor diyenlere özel alınan hatanın ne ile alakalı olduğuna bakacağız.

Google işletmesi olan Youtube son zamanların en gözde video paylaşım platformlarından birisidir. Uygulama içerisinde kanal sahipleri ya da video severler Youtube yorumlar yüklenmiyor ve gelmiyor demelerinden ötürü alınan hatanın ne ile alakalı olduğuna dair kontrolleri gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Youtube uygulamasında videolarını izlerken aynı zamanda yorum okuyan binlerce kişinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu tamamen bir zevk meselesi olmasından dolayı platformda yorumların önemi en üst seviyededir. Nitekim video paylaşanlarda videolarının içerisinde video içeriklerine yorum yapmalarını belirtmektedir. Şimdi gelelim yorumların neden yüklenmiyor ya da gelmediğinin çözümüne.

Youtube yorumlar yüklenmiyor ve gelmiyor

Youtube yorumlar yüklenmiyor

Youtube yorumlar yüklenmiyor sorununu tek bir nedenden olduğunu söylemeyiz. Çünkü bu durumun birden fazla sebebi bulunmaktadır. Her sebebi ayrı şekilde ele alıp sorunun çözümünü bu doğrultuda işleme koyacağız. Ben hazırım diyorsanız eğer işlemlerinizin nereden yapılacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Youtube uygulamasında yorumların gelmiyor olması ya da yüklenmiyor olmasının nedenleri arasında oturumun açık olmaması gelmektedir. Yani herhangi bir oturum açmadan yorumlara erişmek isteyenler yorum kısmının kendilerinde dönüp durduğunu dile getirmektedir. Nedenler arasında oturum açılmadığı olmasından ötürü normal oturumunuzu açarak aynı yorumların olduğu ekrana tekrar gelmenizde fayda bulunmaktadır. Baktığınızda yorumların sorunsuz şekilde açılıyor olması gereklidir.

Şayet oturum açma işlemleriyle bir çözüm bulamadıysanız eğer bu durumda tarayıcıdan giriş sağlıyorsanız kapatıp açarak yeniden deneme sağlayabilirsiniz. Ya da farklı bir tarayıcı üzerinden ilerleme yapabilirsiniz. Haricinde telefondan işlem sağlıyorsanız youtube uygulamasını telefondan kaldırıp yeniden yükleyerek giriş yapıp deneme yapabilirsiniz.

Youtube yorumlar gelmiyor sorunu için belirtilen aşamaları devreye koyuyor olmanıza rağmen problem devam ediyorsa bu durumda farklı bir videoya geçerek ondaki videoların açılıp açılmadığını gözden geçirin. Sorun genel mi? Yoksa tek bir videoda mı bu sorunu yaşatıyor böylelikle görmüş olacaksınız.

Sorununuzda bu da yeterli olmazsa muhtemelen internet bağlantınızda oluşan bir sorundan dolayı yorumlar gelmiyor ya da yüklenmiyor olabilir. Bağlantılarınızı gözden geçirerek deneme gerçekleştirmeniz de fayda var. Mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme sağlayın.

İnternet bağlantısıyla alakalı da sorun olmadığını anlamanız durumunda platforma gizli moddan giriş yapmayı deneyin. Onda yorumlar geliyor mu? Gelmiyor mu? Test edebilirsiniz. Yorumlar gelmemeye devam ediyorsa bu durumda sıralama ölçümünü değiştirerek deneme sağlayabilirsiniz.

Önceki İçerikXiaomi Redmi Go format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikYoutube video yükleme ve ekleme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz