Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına verdiğimiz bu yazımızda Youtube katıl butonu nedir nerede olduğu konusunda sizleri kapsamlı şekilde bilgilendireceğiz.

Video içeriklerin yayınlandığı ve herkesin kendine has bir kanal oluşturmuş olduğu Youtube uygulamasına yeni yeni özelliklerde dahil edilmektedir. Son zamanlarda Abone ol butonunun yanına ‘’Katıl’’ butonunun da dahil edildiğini görmüşsünüzdür. Youtube katıl butonu nedir nerede şeklinde girmiş olduğunuz araştırmalarınıza katkıda bulunacağız.

  • Kanal sahiplerinin isteğine bağlı olacak şekilde tasarlanan bu sistemde isteyenler görünmemesini de yapabilir.
  • Yani baktığınızda her kanalda Katıl seçeneğini göremeyebilirsiniz.
  • Lakin ilerleyen dönemlerde Youtube bunu bir zorunluluk haline getirir ise bu farklı bir durumdur.

Youtube katıl butonu nedir nerede

Youtube katıl butonu nedir nerede

Youtube katıl butonu geliştirilmesindeki en büyük etkenlerden birisi ise artık içerik üreten kişilere siz bağışta bulunabileceksiniz. Son derece sağlıklı olan bir sistemin ilerleyişi konusunda zaten Youtube özelliği sizi yönlendirmektedir.

Bir nevi paralı abonelik olarak adlandırılan bu sistemde şuan için tüm kanallarda uygulanmıyor diyebiliriz. Tabi katıl özelliğini iyi kullanan youtube üreticileri kendi gelirlerini bu şekilde daha da arttırabilmektedir.

Katıl özelliği sizi izleyen kitleye bağlı olacak şekilde geliştirilmektedir. Yani siz paralı abone olunmasını istemiyorsanız bu özelliği pasif durumda tutabilirsiniz. Çoğu kullanıcı da katıl butonunun nerede olduğu konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir. Biz de özelliğin hangi alanda bulunduğuna dair detayları sizinle paylaşacağız.

Youtube katıl butonu nerede

Youtube katıl butonu nerede olduğu konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer Abone ol butonunun hemen yanında yer alacaktır. Çoğu youtube izleyicisi ise çıkan youtube paralı olacak konusuna inanmış durumdadır. Aslında youtube paralı olmayacaktır. Sadece siz istediğiniz zaman bağış yapabilecek durumda olacaksınız.

Youtube uygulaması içerisinde farklı problem yaşayabilirsiniz. Daha öncesinde hazırlamış olduğumuz yazılarımızda işlem aşamalarını nereden yapacağınız konusunda sizleri bilgilendirmiştik. Ancak bulamadığınız konular olursa da yine bunu bize yorumdan bildirerek işlemleri sağlayabilirsiniz.

Her geçen gün gelişen sistemiyle kitlesini geliştiren youtube uygulamasında tüm genel yeniliklerden sizleri haberdar etmekteyiz. Uygulamaya gelen katıl butonu hakkında merak ettiğiniz farklı konular varsa bunu bize yine aynı şekilde yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here