Paylaş

Windows 10 update hatayla karşılaşıldı sorunu. Bilgisayarınızda güncelleme işlemleri sırasında bu hata gelirse sebebini birlikte inceleyeceğiz.

Bilgisayar kullanıcıları son dönemlerde bir hata ile karşılaştıklarında sürekli bilgisayarlarına sıfırlama yapmaktadır. Aslında sıfırlamanın sürekli hale getirilmesinin bilgisayarınıza zararının olmasından ötürü bunu yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Windows 10 kullanıcıları bilgisayarlarında yaşanan sıkıntıları yine aynı şekilde çözüme kavuşturabilmektedir. Yani ilk olarak alınan hatanın giderilebilmesi için araştırmalarınızı sağlamanız gerekiyor. Tüm işlemler denendikten sonra hala daha bağlantıda hata alırsanız bu halde sıfırlamaktan başka bir yol olmayacaktır. Windows 10 kullanıcıları bilgisayarlarına gelen güncellemeleri doğrudan devreye koyarak bilgisayarlarındaki işlevi daha da hızlı hala getirmektedir. Bazı kullanıcılar ise güncellemeler sırasında hatayla karşılaşıldı sorununu yaşamaktadır. Yani güncelleme devreye girdikten sonra ‘’Hatayla karşılaşıldı’’ problemi aldıktan sonra bilgisayarı hemen sıfırlamadan önce aşağıdaki adımları işleme koymanızda fayda bulunmaktadır.

Windows 10 update hatayla karşılaşıldı sorunu

Windows 10 güncelleme hata veriyor, windows 10 update hata veriyor, windows 10 hatayla karşılaşıldı demekte, windows 10 update sorunu nasıl giderilir, windows 10 güncelleme hatayla karşılaşıldı, windows 10 update hatasının giderilebilmesi için ne yapmam gerekiyor. Windows 10 güncelleştirmelerinde çeşitli hatalarla karşılaşılmaktadır. Son zamanlarda bazı kullanıcılar ‘’Hatayla karşılaşıldı’’ problemini yaşadığı için bunun çözümünü yazımızda paylaşacağız.

Windows güncelleme hatayla karşılaştı

Bilgisayarınıza gelen güncellemeler sırasında belirttiğimiz hata karşınıza geldiğinde bilgisayarınızdan ‘’Denetim masası’’ bölümüne giriş yapıp oradan da ‘’Sistem ve güvenlik’’ kısmına giriş yapıyoruz. Beraberinde de ‘’Yönetimsel araçlar’’ ve sonrasında ‘’Hizmetler’’ yazısını göreceksiniz. Onun üzerine çift tıklayıp girişin gerçekleştirmesini sağlatıyoruz.

Windows 10 update hatayla karşılaşıldı sorunu, windows 10 güncelleştirme hata veriyor, windows 10 update hatayla karşılaşıldı, update hatayla karşılaştı, windows 10 update hata alıyorum, windows 10 güncelleştirme hata alıyor
  • Hizmetler bölümünde çok seçenek karşınıza sunulacak olsa da siz bu seçenekler içerisinde ‘’Windows update’’ bağlantısını görerek onun içerisine girişi gerçekleştiriyoruz.
  • Başlangıç türü: Otomatik ayarlandıktan sonra,
  • Hizmet durumu: Başlat olarak seçili olması gerekiyor. Ardından ‘’Uygula’’ butonuna tıkladığınızda tamam diyerek çıkışı sağlatabilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Windows 10 masa üstünde bilgisayarım yok

Sağlanan ayarlar neticesinde bilgisayar yeniden başlatıldığı taktirde gelen hatanın netice kazandığını görmüş olmalısınız. Böylelikle güncellemeler bundan sonra otomatik olarak devreye girecek ve hataların da önüne geçilmiş olacaksınız. Bazen de alınan hatalar bir sonraki windows 10 güncellemesiyle birlikte netice kazanmaktadır. Sormak istediklerinizi yorumda bizlere paylaşabilirsiniz.

Windows 10 update hatayla karşılaşıldı sorunu, windows 10 güncelleştirme hata veriyor, windows 10 update hatayla karşılaşıldı, update hatayla karşılaştı, windows 10 update hata alıyorum, windows 10 güncelleştirme hata alıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here