Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsapp sesli mesajı duyamıyorum titreyip duruyor diyenlere özel konuyu ele alacağız.

Dünyanın en çok girişi yapılan ve indirilen mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp uygulamasında yaşanan aksaklıklar çoğu kullanıcı can sıkıcı bir durum almış durumdadır. Whatsapp sesli mesajı duyamıyorum titreyip duruyor sorunu için gereken aşamaları konuya dökmüş olacağız.

  • Whatsapp kendi içerisinde sürekli güncelleme alan uygulamalardan birisidir. Ancak bazı kullanıcılar android tercih ederken bazıları ise iOS işletim sistemini tercih etmektedir.
  • Şimdi ise almış olduğunuz hata sonucunda gerçekleşecek ayarları kontrol edeceğiz.

Whatsapp sesli mesajı duyamıyorum titreyip duruyor

Whatsapp sesli mesajı duyamıyorum titreyip duruyor

Whatsapp sesli mesajı duyamıyorum sorunu için ilk olarak uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Uygulama güncel değil ise kaldırıp yeniden yükleme yaparak ayarlarınızı bitirebilirsiniz. Bunlar sonucunda sorun giderilmez ise aşağıda sizin için vereceğimiz yolları takip etmenizle birlikte işlem aşamalarını bitirmiş olacaksınız.

  • Android işletim sistemli telefonunuzdan ‘’Ayarlar’’ bölmesinin içerisine giriş yapıyorsunuz.
  • Ardından ise ‘’Uygulamalar’’ bölümün içerisine erişim yapabilirsiniz.
  • Gerçekleşen işlem aşamaları sonrasında ‘’Whatsapp’’ alanına giriş sağlayınız.
  • Belirtilen işlem aşamaları sonucunda gelen ekranda ‘’Medya oynatıcıları’’ yazan bir kısım görebilirsiniz.
  • Var olan alana giriş yapmanızla birlikte tüm işlem aşamaları bitmiş olacaktır. Ses kaydını tekrar dinlediğiniz de sorunun kalmadığını göreceksiniz.

Tüm bu bilgilendirmeler ışığında sesli mesajınızı tekrar açmaya çalıştığınızda sorununuzun olmadığını göreceksiniz. Sorun devam ederse de onun içinde izlenecek çözüm yollarına bakacağız.

Whatsapp sesli mesajı açınca titreyip duruyor öncelikle bu sorunu yaşayan kullanıcıların bir çoğu sesli mesajlarını telefonu sessizdeyken açmaktadır. Dolayısıyla telefonunuz sessizde ve titreşimde ise titreşimde olan telefonunuzu normale çevirmenizi tavsiye ediyoruz. Normale çevirdiğinizde de problem devam ediyorsa bunu sorun bildir üzerinden ilgili yöneticilere bildirmeniz gerekmektedir.

Nasıl ve hangi yolu takip etmeniz gerektiğini Whatsapp sorun bildirme yazımızda paylaşmış bulunsak ise de ‘’Yardım’’ ve Sorun bildir alanına girerek yaşanılan mağduriyeti Whatsapp yetkililerine bildirebilirsiniz. Olur da sorun yaşanmaya devam ederseniz bize bunu yorum bölmesinden dile getirebilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz. Aksi durumlarda da web sitemizden araştırma yaparak işlem sağlayabilirsiniz.

Önceki İçerikWhatsApp Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor
Sonraki İçerikinstagram Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz