Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor sorunu için gerekenleri sizin için ele alacağız.

Dünyanın en çok girişi gerçekleştirilen ve sevilerek girişi yapılan sosyal medya uygulamasında çeşitli sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Yaşanan aksaklıklardan bir tanesi de ses kaydı ile alakalıdır. İnstagram Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor sorununa müdahalede bulunabilmek için gerekenleri ele almış bulunuyoruz.

  • Birlikte gerçekleştireceğimiz aşamalarla birlikte sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabileceksiniz.
  • Umarım vereceğimiz bilgiler sorunun giderilmesine imkan sağlayacaktır.

instagram Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor

instagram Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor

instagram Ses Kaydında bildirim sesi geliyor diyenlerden biriyseniz eğer bunun için izlenecek çözüm yöntemleri farklıdır. İlk olarak size tavsiyemiz uygulamanızı telefonunuzdan kaldırarak yeniden yükleme yapmanız olacaktır. Gerçekleştireceğiniz bu işlem uygulamanın en güncel haline getirecektir. Ve bu sayede sorununuzu da kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmuş olacaksınız.

Şayet bu sorunu belirtilen şekilde çözemediniz ve Android işletim sistemli bir telefon kullanıyorsanız aşağıda belirteceğimiz çözümü yollarını izlemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede sorun giderilecek ve çözüm sağlanmış olacaktır.

  • Android işletim sistemli telefonunuzdan ‘’Ayarlar’’ alanına erişim gerçekleştiriniz.
  • Sonrasında ise ‘’Uygulamalar’’ bölümün içerisine erişim sağlayınız.
  • Yapılacak işlem aşamaları sonrasında ‘’Whatsapp’’ alanına giriş sağlayınız.
  • Verilen bu işlem aşamaları sonucunda gelen ekranda ‘’Medya oynatıcıları’’ yazan bir kısım göreceksiniz.
  • Belirtilen alana giriş yapmanızla birlikte tüm işlem aşamaları bitmiş olacaktır. Ses kaydını tekrar dinlediğinizde sorunun kalmadığını görebilirsiniz. Sorun devam ediyorsa aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

instagram ses kaydında müzik çalıyor problemine yönelik yukarıdaki ayarları denediniz ve çözüm gelmedi ise bu durumda geriye bir tek instagram yöneticileri ile iletişime geçmek kalıyor. İnstagram yöneticileriyle de iletişiminizi sorun bildir üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Daha öncesinde hiç sorun bildir yapmadıysanız eğer Web sitemizde instagram sorun bildirme ayarlarını sağlayabilirsiniz. Eğer verdiğimiz bilgiler sonrasında da problem yaşanmaya devam ediyorsa bize bunu yorumdan dile getirmenizi tavsiye ediyoruz. Bize yorumdan gelen bilgilendirmeler üzerine sizi bilgilendirmek amacıyla konuya daha farklı bir renk ya da yorumunuzun hemen altında verilen cevaba göre ilerleme kattığımızı bilgilendirmek istiyoruz. Şimdiden iyi gezintiler dileriz.

Önceki İçerikWhatsapp sesli mesajı duyamıyorum titreyip duruyor
Sonraki İçerikinstagram sesli mesajı duyamıyorum titreyip duruyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz