Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda WhatsApp Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor sorunu için gerekenleri ele alacağız.

Dünyada en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp uygulamasında son zamanlarda sıkça meydana gelen arızalar bulunmaktadır. İlgili arızaların giderilebilmesi için gerekenleri sizin için hazırlamaktayız. Whatsapp üzerinde çeşitli problemlerle karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla karşılaşılan her türlü sorunda sizi bilgilendiriyor olacağımızı da bilmenizi istiyoruz. Yazımıza konu olan problem için hangi aşamaların gözden geçirilmesi gerektiğine değineceğiz.

  • Normalde mesaj yazmaktan sıkıldığınız andan itibaren bu yöntemi işleme koymanız en doğrusu olacaktır.
  • Dolayısıyla bu ayarların neler olduğuna ilişkin bir çok aşamayı sizinle paylaşırken kesin çözümü de sunmuş olacağız.

WhatsApp Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor

WhatsApp Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor

WhatsApp Ses Kaydı Bildirim Sesi Geliyor probleminin çözümü için gerekenleri ele aldık. Normalde bu sorun iPhone telefonlardan meydana gelmiyor. Sadece Huawei, Samsung ve diğer tür cihazlarda meydana geldiğini söyleyebiliriz. Android işletim sistemli telefonlarda meydana gelen arızanın giderilebilmesi için gereken aşamaları sizin için sunacağız.

Sorunun çözümü için izlenecek bir çok ayar olsa da kesin çözüm noktasında sizi bilgilendiriyor olacağız. Vereceğimiz ilk yöntem kesin çözüm olarak iletebiliriz. Bu aşamada kesinlikle sorununuz giderilecektir.

  • Android işletim sistemli telefonunuzdan ‘’Ayarlar’’ bölmesinin içerisine giriş gerçekleştiriniz.
  • Ve devamında ise ‘’Uygulamalar’’ bölümün içerisine erişim sağlayınız.
  • Yapılacak işlem aşamaları sonrasında ‘’Whatsapp’’ alanına giriş sağlayınız.
  • Tüm bu işlem aşamaları sonucunda gelen ekranda ‘’Medya oynatıcıları’’ yazan bir kısım göreceksiniz.
  • İlgili alana giriş yapmanızla birlikte tüm işlem aşamaları bitmiş olacaktır. Ses kaydını tekrar dinlediğinizde sorunun kalmadığını göreceksiniz.

Whatsapp ses kaydı dinleyemiyorum problemine yönelik ayarları belirtilen şekilde işleme alırsanız sorununuzun kalmayacağını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Bahse konu olan ayarlarınız ile birlikte probleminizin hala daha giderilmediğini söylüyorsanız bu durumda ise uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemenizi öneriyoruz.

Ayarlar yine sonuçsuz kalır ise diğer bir yöntem ise sorun bildir üzerinde whatsapp yöneticilerine bu durumu bildirmeniz gerekmektedir. Sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorum alanından dile getirmeniz yeterli olacaktır. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz. Sağlıklı günler dileriz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz