Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsapp süreli mesajlar gözükmüyor ve çıkmıyor diyenler için gereken bilgileri vereceğiz.

Dünya genelinde en yaygın şekilde kullanılmakta olan Whatsapp uygulamasına ülkemizde de ilginin fazlaca olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama ile ilgili de merak edilen bazı hususlar olmasından ötürü bunların neler olduğuna değineceğiz. Whatsapp süreli mesajlar gözükmüyor ve çıkmıyor sorununu çözüme kavuşturacağız.

Aslında yeni gelen özellik bir anda herkesin hesabında dahil edilmemektedir. Yavaş yavaş tüm herkese geldiğinden dolayı sizin hesabınıza da gelmesi gecikmeli olabilir. Lakin aradan zaman geçmiş olmasına karşın hala daha gelmiyorsa farklı bir problem yaşıyor olma ihtimalinizin yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Whatsapp süreli mesajlar gözükmüyor ve çıkmıyor

Whatsapp süreli mesajlar gözükmüyor ve çıkmıyor

Whatsapp süreli mesajlar gözükmüyor yönünde bir araştırma sağlıyorsanız ve karşınıza biz çıktıysak eğer doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Hesaplara yeni getirilmiş olan bu özellik sayesinde artık mesajlaştığınız kişiyle olan görüşmeleriniz aktif duruma getirmenizle birlikte 7 Gün içerisinde otomatik olarak kendiliğinden kaybolmaktadır.

Kaybolan mesajlarla ilgili gereken işlemlerin göz önünde bulundurulması durumunda bu özellikten yararlanabilmeniz için takip edeceğiniz yolu sizinle paylaşıyor olacağız. Şimdi öncelikle ilgili özellik mesajlaştığınız kişinin ilgili ayarlar alanındadır. Dolayısıyla siz bu alana geldiğinizde görünmüyorsa bu durumda uygulama güncel olmayabilir.

Whatsapp’ı en güncel hale getirebilmeniz için izlemeniz gereken yol oldukça basittir. İlk olarak uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak başlayabilirsiniz. Şayet yapılan bu işlem sonuçsuz kalır hala daha uygulamaya yeni özellik gelmez ise bu durumda daha öncesinde kısıtlama almış olabilirsiniz. Aldığınız bu kısıtlamadan ötürü yeni özellik hesabınıza dahil edilmeyebilir.

Whatsapp süreli mesajlar çıkmıyor

Whatsapp süreli mesajlar çıkmıyor yönündeki probleminiz hala daha devam ediyorsa Whatsapp yöneticileri ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Whatsapp yetkilileriyle iletişime geçebilmeniz için ise yapmanız gereken işlem oldukça basittir.

Whatsapp’ın ayarlar bölümüne girerek oradan da bize ulaşın kısmından sorun bildir diyerek iletişiminize geçişinizi sağlayabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz ayarlar sonucunda sorununuzu gidermiş ve çözümü sağlamış olacaksınız. Olur da problem için geri dönüş yapılmaz ise biraz beklemelisiniz. COVİD-19 dolayısıyla kısıtlı sayıda çalışanların olmasından dolayı verilecek geri yanıt gecikmeli gelebilir. Whatsapp ile alakalı merak ettiğiniz ya da yaşadığınız diğer sorunları da bize yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikWhatsapp 7 gün sonra siliniyor ve kayboluyor
Sonraki İçerikWindows 10 yönet ve aygıt yöneticisi çalışmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz