Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Twitter sesli mesaj bende yok ve gözükmüyor diyorsanız çözüm yazımızda yer almaktadır.

Twitter uygulamasının içerisinde bulunan sesli mesaj özelliği tüm hesaplara dahil edilmiş durumdadır. Gelmesi beklenen özellik hesaplara dahil edilmiş olsa dahi bazı kullanıcıların bu özelliğin kendilerinde olmadığını tespit etmiş bulunuyoruz. Twitter sesli mesaj bende yok ve gözükmüyor diyorsanız eğer gerekenleri ele alacağız.

  • Öncelikle sesli mesaj özelliği ülkemizin de aralarında bulunduğu bazı ülkeler tarafından kullanıldığını bilmelisiniz.
  • Dolayısıyla Türkiye’de yaşıyor olmanıza rağmen özelliğin arkadaşlarınızda olup sizde olmadığını fark ettiyseniz surat asıp üzülmenize gerek bulunmamaktadır.

Twitter sesli mesaj bende yok ve gözükmüyor

Twitter sesli mesaj bende yok ve gözükmüyor

Twitter sesli mesaj bende yok diyenlerden biriyseniz ve araştırmalarınızda biz karşınıza çıktıysak eğer gerekli olan verileri sizlere aktaracağız. İlk olarak bir özelliğin hesabınıza dahil edilebilmesi için uygulamanızın en güncel sürümünü kullanıyor olmalısınız.

Uygulamanız güncel değil ise gelen yenilikte hesabınızda dahil edilmeyecektir. Haliyle Twitter uygulamasını Play store ya da Apple Store üzerinden güncelleyebilirsiniz. Güncellemelerinizi işleme koymanızla sonrasında Twitter dm bölümüne gelerek arkadaşlarınızdan biriyle olan yazışma ekranına geliniz.

İlgili ekranın sağ alt tarafında mikrofon simgesine benzeyen bir ikon belirmiş olması gereklidir. Şayet bu ikon güncelleme sonrasında da gelmiyor ise farklı bir problem yaşıyorsunuz demektir. İlgili sorunun çözüme kavuşabilmesi için ise yapılması gereken ayarlar bellidir.

Twitter sesli mesaj gözükmüyor sorunu için uygulama giriş bilgilerinizi biliyorsanız eğer kaldırıp yeniden yükleme işlemi sağlamalısınız. Kaldırıp yüklemenizi yapmanızla birlikte de giderilmiyorsa daha öncesinde almış olduğunuz bir kısıtlama var olabilir.

Bu kısıtlamanın kaldırılabilmesi için Twitter yetkilileriyle iletişime geçmelisiniz. Sorununuzu detaylı bir şekilde bildirdikten sonra yöneticiler tarafından kontroller sağlanıp sizinle iletişime geçilecektir. Ben Twitter yöneticileri ile iletişime nasıl geçebileceğim konusunda bir fikre sahip değilim diyebilirsiniz. https://help.twitter.com/tr/contact-us ilgili alandan Twitter yetkilileriyle sorunsuz şekilde iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

Yeni gelen özelliğin hesabınızda görünmediğini, yapmış olduğunuz işlemleri ve daha öncesinde bir kısıtlama almışsanız ya da almamışsanız bunların hepsini belirtmeniz yeterliliğini koruyacaktır. Var olan işlem detayları sonucunda sorununuza çözüm bulabileceksiniz.

Önceki İçerikXiaomi Mi 4 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikTwitter sesli mesaj gönderme ve yollama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

1 Yorum

  1. Selamlar.
    Ben dm’den ses atma sorunu yaşıyorum dm kitusunda ses ikonu görünmüyor telefonun bütün auarlarını kontrol ettim herşey normal görünüyor. Twitterada msj yolladım ordanda bişey çıkmadı gözden kaçırdığım biseymi var acaba.
    Kulandığım telefon xioami 12 ülke olarakda Dransadayım.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz