Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Twitter sesli mesaj gönderme ve yollama işlemleri konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Sosyal medya uygulamaları arasında adından sıkça söz ettirmeyi başaran uygulamalardan birisi olan Twitter platformuna getirilen yeniliklerde sürekli artmaktadır. Şayet aktif bir Twitter kullanıcısı iseniz gelen sesli mesaj özelliğini de biliyorsunuzdur. Twitter sesli mesaj gönderme ve yollama konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Twitter uygulamasına getirilen sesli mesaj özelliği sayesinde artık sizde yazı yerine direk olarak ilgili butona tıklayıp konuşmanızı yaparak karşı tarafa sesli mesajınızı gönderebilirsiniz. Nasıl yapılacağı konusunda da sizi bilgilendireceğiz.

Twitter sesli mesaj gönderme ve yollama

Twitter sesli mesaj gönderme ve yollama

Twitter sesli mesaj gönderme konusunda çok zorluk çekmeyeceğinizin farkındayız. Whatsapp, Facebook messenger, Telegram, Bip, instagram gibi uygulamaları kullanıyorsanız eğer bu uygulamalarda da sesli mesaj özelliği bulunuyor. Dolayısıyla mutlaka burada da bu özellikten yararlanmışsınızdır.

Haliyle ilgili alandan sağlamış olduğunuz özelliği aynı şekilde Twitter ‘’Dm’’ alanında da kullanım sağlayabilirsiniz. Şimdi isterseniz eğer nasıl bir yol izleyeceğinize ilişkin bilgi detaylarından bahsedelim.

  • Öncelikli olarak Twitter uygulamasının içerisine giriş gerçekleştirmelisiniz.
  • Twitter alanına girişinizi yapmanızla birlikte gelen ekranda ise kiminle görüşme sağlamak istiyorsanız dm bölümünden o kişinin üzerine gelmeniz gerekmektedir.
  • Ve böylelikle geldiğiniz ekranın hemen sağ alt tarafında mikrofon işaretini göreceksiniz. Onun üzerine basılı tutmaya başladığınızda konuşmaya başlayabilirsiniz.
  • Başlatacağınız konuşma ile birlikte gönderim sağlamanız durumunda sorun kalmayacaktır.

Twitter sesli mesaj yollama ayarlarını belirttiğimiz şekilde gönderebilirsiniz. Gönderim işlemleri esnasında hata alırsanız eğer muhtemelen internet bağlantınızdaki kesiklikten ötürü bir sorun yaşamış olabilirsiniz. Dolayısıyla bağlantılarınızı gözden geçirerek yeniden sesli mesaj gönderimi yapmayı denemelisiniz.

Sorun giderilmez ve mesaj gönderimi başarısız olur ise arka planda çalışan uygulamalarınızı kontrol edip varsa indirdiğiniz bir uygulama kapalı hale getirerek tekrar deneme gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu bilgiler haricinde sormak ya da takıldığınız bir yer varsa bize bunu yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Twitter yeni özelliklerini hesaplara dahil etmeye devam ederken biz de bu özelliklerden nasıl faydalanacağınıza dair yazılarımızda devam edeceğiz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

Önceki İçerikTwitter sesli mesaj bende yok ve gözükmüyor
Sonraki İçerikNieR Replicant sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz