Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Tik tok iletişim formu ve destek adresi için edindiğimiz yeni bilgilendirmeleri sizlere aktaracağız.

Tik tok uygulamasının popülerliğini sürekli arttırmasıyla birlikte bu alanda sorun yaşayan kullanıcıların sayısında da inanılmaz bir artışın yaşandığını dile getirmek mümkündür. Uygulama içerisinde yaşanan sıkıntıları ise nereye ileteceği konusunda sizleri bilgilendirmiştik. Tik tok iletişim formu ve destek adresi için yeni edinmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda var olan ayarları sizlere paylaşacağız.

Artık tik tok yetkilileri ile iletişiminize form üzerinden doğrudan geçebileceksiniz. Normal şartlarda böyle bir forma ulaşılamadığı için daha öncesinden mail yolu ile iletişime geçebiliyordunuz. Ancak bu yöntem ile daha rahat bir şekilde işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Tik tok iletişim formu ve destek adresi

Tik tok iletişim formu

Tik tok iletişim formu için kapsamlı bir araştırma içerisine girmiş bulunmaktayız. Aslında bundan sonrasında hesabınızda yaşanan tüm hatalar için vereceğimiz form üzerinden işlem sağlayabilirsiniz. Numara değiştirmek istediğinizde numaranızı değiştiremiyorsanız, ağ meşgul uyarısı alıyorsanız, canlı yayın yasağı aldıysanız bu ve benzeri tüm itirazlarınızı artık sorunsuz şekilde bildirebilirsiniz.

Sorunu daha öncesinde mail adresine girerek alıcı bölümüne feedback@tiktok.com ve info@tiktok.com adresleri üzerinden iletişime geçebiliyordunuz. Ancak artık böyle bir işlem yapmadan doğrudan https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en bu adrese girerek sorununuzun açıklayabilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yapılacak olan ayarlarınızla birlikte probleminizi en kısa içerisinde inceleyip sizlere geri dönüş sağlanmaktadır. Açılan sayfada mail istenilen yere aktif bir şekilde giriş gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresini girmeniz gereklidir. Ardından Tik tok uygulamasında kullandığınız ‘’Kullanıcı adını’’ yazıp sorun açıklaması bölümüne de uygulama içinde yaşadığınız sorunu yazıp gönderim sağlayabilirsiniz.

Tik tok destek adresi

Tik tok iletişim formu ve destek adresi

Tik tok destek adresi adında arama sağlayanlar yukarıdaki forma ulaşmalarıyla birlikte bu aramalarının başarıya ulaştığını bilmesi gerekiyor. İletişim mail adresi alanına girdiğiniz mailinize formu doldurduktan sonra bilgilendirme gönderilecektir. Bundan böyle uygulamada karşılaşacağınız hiçbir problem için moral bozup canınızı sıkmaya gerek bulunmamaktadır.

Çünkü var olan bu bilgilendirme formu üzerinden tüm sorunlarınızı çok rahat bir şekilde iletebileceksiniz. Eklemek veya sormak istediğiniz farklı bir yer varsa bunu bize yorum alanından dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikHuawei mate 10 pro format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikinstagram içerik üretici hesabına geçme ve nerede
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz