Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram içerik üretici hesabına geçme ve nerede olduğu konusunda fikir sahibi olmak istiyorsanız bilgileri sizinle paylaşacağız.

İnstagram hesabınızda son zamanlarda sürekli bir değişiklik görmüş olabilirsiniz. Keşfet kısmının yeri değişirken aynı zamanda orta ekranda bulunan kısayol simgelerinin de yerleri sürekli değişime gitmektedir. instagram içerik üretici hesabına geçme ve nerede şeklinde araştırma yapan kitlenin olduğunu da söylemek mümkündür.

Aslından içerik üretici hesabına geçiş yap özelliği yeni olarak hesaplara dahil edilmiştir. Eskiden Profesyonel hesaba geçiş yap diyerek hesabınızı işletme profiline geçiş sağlatabiliyordunuz. Ancak bundan sonraki evrede içerik üretici olarak da hesabınıza devam edebilirsiniz.

instagram içerik üretici hesabına geçme ve nerede

instagram içerik üretici hesabına geçme

instagram içerik üretici hesabına geçme işlem aşamalarını nasıl sağlayacağınızı ve nereden işlem gerçekleştireceğinizi adım adım sizlere paylaşacağız. Bir çok kullanıcı ise kendi hesaplarında böyle bir alanın olmadığını ve bu konuda nasıl bir yol izleneceğini merak etmektedir.

İnstagram hesaplarınız sürekli olarak güncellenen bir uygulamadır. Dolayısıyla en son sürümünü kullanmanız gerekiyor ki işlemler başarıyla netice kazanabilsin. Bir de gelen yenilikler anında tüm hesaplara dahil edilmektedir. Yavaş yavaş dahil edildiğinden ötürü geçte olsa sizin hesabınıza özellik gelecektir.

Şimdi instagram içerik üretici hesabına geçme işlemlerini hangi alandan yapacağınıza göz gezdirelim. İlk olarak hesabınıza girip daha sonrasında da profil alanına gelin. Sağ üst tarafta bulunan üst üste çizgili butona tıklayıp oradan da ‘’Ayarlar’’ bölümüne dokunun. Ayarlar alanına girmenizle birlikte gelen ekranda ‘’Hesap’’ kısmına tıklayın. Açılansa sayfanın en altında bulunan seçeneklerin içerisinde ‘’İçerik üretici hesabına geçiş yap’’ butonuna tıklayacaksınız. Oraya tıklamanızla birlikte işlemleriniz bitmiş olacaktır.

instagram içerik üretici hesabına geçme nerede

instagram içerik üretici hesabına geçme ve nerede

instagram içerik üretici hesabına geçme nerede yukarıda belirttiğimiz yere giriş yaptığınızda işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Alana geldiğinizde böyle bir ibare çıkmıyor ise uygulamanızın şifre bilgilerine sahipseniz kaldırıp yeniden yüklemelisiniz. Yükleme işlemlerinizi bitirdiğinizde artık sorun tamamen ortadan kalkacaktır.

Yine devam ederse de sorun bildir üzerinden sorunu instagram yöneticilerine bildirmeniz gerekiyor. Gerekli kontroller yetkililer tarafından yapılarak tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here