Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Tik tok takipçi sayısı artmıyor görünmüyor sorunu ile ilgili işlemlerinizin altında yatan nedenlerini sizinle paylaşacağız.

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından birisi haline gelmiş olan Tik tok uygulamasını eminim siz de herkes gibi ilk önce merak edip indirmişsinizdir. Sonrasında videolar sizi sizden alırken ilerleyen dönemlerde de video paylaşımlarına başlamışsınızdır. Uygulama içerisinde takip sistemi olmasından ötürü bazı kullanıcılar Tik tok takipçi sayısı artmıyor görünmüyor diye şikayet etmektedir.

  • Yaşanan aksaklığın ne ile alakalı olduğunu ayrıntıları ile birlikte sizlere sunarak sorununuzu gidereceğiz.

Tik tok takipçi sayısı artmıyor görünmüyor

Tik tok takipçi sayısı görünmüyor

Tik tok takipçi artmıyor ise bunun nedeni yapmış olduğunuz içerikler çok fazla ilgi görmüyor demektir. İlgi görmeyince keşfete düşmüyor oraya düşmeyince de ekstra bir kullanıcı kitlesine sahip olamıyorsunuz. Takipçi kitlesinin en önemli olduğu uygulamalardan birisi tartışmasız tik tok uygulamasıdır. Bu uygulama da takipçi sayınız 1000 olmadığı sürece canlı yayın açamıyorsunuz.

Dolayısıyla takip sayısının artmaması ya da görünmüyor olması oldukça üzen problemlerden birisidir. Şimdi siz keşfete videoların düşüyor olduğundan emin olmanıza rağmen yine de takipçi alanında problem meydana geliyorsa bunun için farklı nedenleri inceleyebilirsiniz.

İlk olarak internet bağlantınızda oluşan sıkıntıdan dolayı bu problemle karşılaşıyor olabilirsiniz. Bağlantılarınızı gözden geçirip tekrar deneme sağlayın. Wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Yapılan işlemleriniz sonucunda yine problem devam ederse bunun için sorunu doğrudan Tik tok yetkililerine bildirebilirsiniz. İlgili yetkililere durumun iletebilmesi adına yapmanız gerekenleri ise aşağıda sizinle paylaşacağız.

Tik tok takipçi görünmüyor

Tik tok takipçi sayısı artmıyor görünmüyor

Tik tok takipçi görünmüyor ise yani takipçi geliyor olmasına rağmen hiçbir takipçiyi görmüyorsanız o halde farklı bir problem yaşıyorsunuz demektir. Hemen düzenlemeleri bu doğrultuda işleme koymanız gereklidir.

Mail adresinize girişinizi gerçekleştirin. Ve daha sonrasında alıcı adı bölümüne ‘’feedback@tiktok.com’’ yazın. Konu kısmına ise takipçi sorunu girin. Açıklama bölümüne de tik tok alanında karşılaşmış olduğunuz takipçi sorununuzu ayrıntıları ile birlikte belirtebilirsiniz. Bu işlemlerin belirtilmesi sonrasında yetkililer tarafından gerekli olan işlemler kontrol edilip tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here