Paylaş

Tik tok canlı yayın yapma yapılmıyor. Tik tok uygulamasında canlı yayın yapmak için nelerin gerekli olduğunu paylaşarak sorunu gidereceğiz.

Kısa süre içerisinde telefonlardaki yerini alan tik tok uygulamasında paylaşılan videoların sadece bu alanda sınırlı kalmadığını belirtebiliriz. Kişilerin kendisine has paylaşım yaptığı videolar herkes tarafından farklı alanlarda da paylaşılınca uygulama popüler bir hale geldi. Kısa süre içerisinde inanılmaz bir kitleye ulaşan tik tok uygulamasında canlı yayın yapan kullanıcı sayısı da bir o kadar fazladır.

Canlı yayın özelliği sadece tik tok uygulamasına özel bir durum değil. Facebook ve instagram uygulamalarında da istenilen yayınları sağlayabiliyorsunuz. Tik tok bildirim alanına girdiğiniz de ister takip edin ister etmeyin canlı yayın açan kişileri görebilirsiniz.

Bu kişiler live yayını olarak karşınızda belirecektir. Canlı yayını izlemeniz de bir sorun yokken bu işlemin hangi alandan yapıldığını bilmek elbette ki sizin de hakkınızdır. Biz de bu durumun inceleme işlemlerini tamamlamış bulunuyoruz. Ayarları yazı içerisindeki gibi yapmanız halinde sorun olmadan ayar sağlayabilirsiniz.

Tik tok canlı yayın yapma yapılmıyor

Tik tok canlı yayın nereden yapılır, tik tok canlı yayın açamıyorum, tik tok canlı yayın sorun yaşıyorum, tik tok canlı yayını nereden yapabilirim, tik tok canlı yayın için ne yapmam gerekiyor, instagram canlı yayın yapmayı bilmiyorum, tik tok canlı yayın yapmayı öğrenmek istiyorum. Siz de sizi takip eden ya da takip etmeyen kullanıcılar için canlı yayın açmak istiyorsanız uygulama da hangi alana giriş yapmanız gerektiğini paylaşacağız.

Tik tok canlı yayın açamıyorum

Tik tok uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran bir çok özellik bulunmaktadır. Sadece video paylaşım platformu olan tik tok hesabında fotoğraf paylaşımının olduğunu göremezsiniz. Bu işlem canlı yayın içinde geçerliliğini korumuş durumdadır.

Tik tok canlı yayın yapma yapılmıyor, tik tok canlı yayın açılmıyor, tik tok canlı yayın yapılmıyor, tik tok canlı yayın, tik tok canlı yayın yapma, tik tok canlı yayın nasıl yapılıyor

Tik tok hesabında yeniyseniz canlı yayın yapmayı kısa süreliğine unutabilirsiniz. Bu işleme ulaşım sağlayabilmeniz için ilk olarak hesabı aktif bir şekilde kullanmanız ve belli bir takipçi kitlesine sahip olmanız gerekiyor.

  • Takipçi sayınız 1000 ise canlı yayın yapmanız da herhangi bir sakınca yoktur.
  • Hesabın içerisine giriş işlemi gerçekleştirdiğiniz de orta alanda bulunan (+) işaretine tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda video çekme butonu ve bu butonun hemen yanında ‘’LİVE’’ yazısı göreceksiniz.
  • Live dediğiniz de artık canlı yayındasınız ve takipçilerinize bu durum bildirilmektedir. Hesap herkese açıksa live alanında ilgi gördüğünüzde takip etmeyen kişilerde yayınıza katılabilir.

Tik tok canlı yayın yapma yapılmıyor diyen kullanıcılar bu ayarları gerçekleştirdiğinde sorunsuz bir şekilde canlı yayın sağlayabilirsiniz. Olurda takıldığınız bir durum olursa bize yorum alanından belirtebilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Tik tok sorun bildirme telefon numarası mail adresi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tik tok canlı yayın yapma yapılmıyor, tik tok canlı yayın açılmıyor, tik tok canlı yayın yapılmıyor, tik tok canlı yayın, tik tok canlı yayın yapma, tik tok canlı yayın nasıl yapılıyor

6 YORUMLAR

  1. merhaba benim 2.4k takipçim var canlı yayın açabiliyorum ama 5 nisan 2019 dan beri açamıyorum 1 hafta bekledim olmadı ya 🙁 🙁 🙁 🙁

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here