Facebook yaşadığım şehir görünmesin. Uygulamada başkalarının yaşadığınız şehri görmesini istemiyorsanız yapılacak ayarları anlatacağız.

Sosyal medya alanın da sizi tanımayan kişilerin sizinle iletişim kurmak istemesi kadar normal bir durum yoktur. Normal hayatta utangaç birisi dahi sosyal medya alanında tanımadığı insanlarla iletişime geçebilmektedir. Aslında sosyal medya insanların birbirleriyle iletişim kurabilmesi için bir araç olarak kullanılmaktadır. Tabi kişilerin bizim hakkımız da daha öncesinden bilgi sahibi olabilmesi için biyografi ya da hakkında alanına belirli bilgiler eklemekteyiz. Hayatımızla alakalı, yaşadığımız yer ile ilgili bir çok bilgiyi bu alanlara eklemekteyiz. Facebook uygulamasında ise her türlü bilgileri arkadaş olmadan da görebilmelerini sağlayacağınız kısımlar mevcuttur. Dünya genelinde en çok kullanıcıya sahip ve en çok giriş yapılan platformlarından birisidir. Bu alana giriş yaptığınız bilgilerin kendi isteğiniz doğrultusunda başkalarının görebilmesine siz isterseniz işlem sağlanabilir. Bunu da yine kendi hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl olduğunu de beraber incelemesini sağlayarak sorunu ortadan kaldıracağız.

Facebook yaşadığım şehir görünmesin

Facebook şehrim gözükmesin, facebook yaşadığım il görünmesin, facebook yaşadığım ili sadece arkadaşlarım görsün, facebook yaşadığım şehir kimseye gözükmesin, facebook yaşadığım şehir çıkmasın, facebook başkaları yaşadığım şehri görmesin istiyorum. Facebook uygulamasında yaşamış olduğunuz şehri, doğum bilgilerinizi, okuduğunuz okulu, ilişki durumunuzu değiştirebilir ve bu bilgileri kimin görmesini istiyorsanız bunu siz kendiniz belirleyebilirsiniz.

Facebook yaşadığım il görünmesin

Facebook üzerinde yaşanan sorunları web sitemiz üzerinden arama kısmında arama sağlatarak bularak sorunlara çözüm getirebilirsiniz. Şuan hazırladığımız yazımıza konu alan yaşadığınız şehrin kimler tarafından görünsün işlem ayarlarını da yine beraber ayarlayacağız.

Facebook yaşadığım şehir görünmesin, facebook şehir gözükmesin, facebook şehir gizleme, facebook yaşadığım şehir nasıl gizlenir, facebook yaşadığım şehir çıkmasın, facebook yaşadığım il görünmesin

Facebook hesabına giriş gerçekleştirdikten sonra ‘’Hakkında’’ kısmına giriş gerçekleştiriyoruz. Hakkında bölümüne girdiğiniz de sol menüde ‘’Yaşadığın şehir’’ yazacaktır. Bu alana tıkladıktan sonra gelen ekranda Yaşadığın şehrin yanında ‘’Herkese açık’’ olan kısma tıklıyoruz. Gelen seçeneklerde ‘’Herkes, Arkadaşlar, Ben ya da özel’’ olarak seçimi kendiniz yapabilirsiniz.

Facebook yaşadığım şehir görünmesin diye isteğinizi belirttiğimiz ayarlar doğrultusunda işleme alabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz işlemi tamamlayabilirsiniz.

İsterseniz hazırlamış olduğumuz Facebook sorun bildirme nasıl yapılır resimli anlatım yazımıza bakabilirsiniz.

Facebook yaşadığım şehir görünmesin, facebook şehir gözükmesin, facebook şehir gizleme, facebook yaşadığım şehir nasıl gizlenir, facebook yaşadığım şehir çıkmasın, facebook yaşadığım il görünmesinFacebook yaşadığım şehir görünmesin, facebook şehir gözükmesin, facebook şehir gizleme, facebook yaşadığım şehir nasıl gizlenir, facebook yaşadığım şehir çıkmasın, facebook yaşadığım il görünmesin

Önceki İçerikFacebook neden beğeni yapamıyorum
Sonraki İçerikTik tok canlı yayın yapma yapılmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz