Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Telegram engellenenler nerede ve bulamıyorum diyenler için hangi yolları takip etmeniz gerektiğini bildireceğiz.

Son zamanların en gözde uygulamalarından birisi haline gelen Telegram uygulamasında bilmediklerinizin araştırmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama hakkında sizlere bilgi aktaramaya devam ederken Telegram engellenenler nerede ve bulamıyorum konusunu da kaleme almış bulunuyoruz.

  • Rehberimizde kayıtlı olan kişilerle mesajlaşma içerisine girdiğimiz uygulamada bizi rahatsız eden kişiler de olabilmektedir.
  • Böyle bir durumda karşımıza nazik bir şekilde tekrar yazmasını istemediğinizi söylemeniz üzerine konuşmasında ısrarcı olması halinde onu engelleyebilirsiniz.
  • Engelleme sonrasında ilerleyen aşamalarda tekrar o kişinin bilgilerini görmek ister ya da yanlışlıkla başka birini engellerseniz muhtemelen engellenenler kullanıcıların nerede olduğunu araştırmaya girebilirsiniz.

Telegram engellenenler nerede ve bulamıyorum

Telegram engellenenler nerede

Telegram engellenenler nerede olduğuna dair yazı içerisinde tüm detayları sizinle paylaşıyor olacağız. İşlemlerinizi belirtilen şekilde devreye almanız durumun da sizde engellenen kullanıcıların tamamını artık görmüş olacaksınız. Nelerin yapılması gerektiğini size hem görsel hem de yazılı bir şekilde anlatıyor olacağız.

  • Öncelikle uygulamayı indirmiş olmalısınız ki böyle bir araştırma içerisine girmişsiniz.
  • Dolayısıyla uygulama indirilmiş durumda ise içerisine giriş gerçekleştirin.
  • Girişinizin yapmanızla beraber gelen ekranın sağ alt tarafında yer alan üst üste çizgili bölmeye dokunun.
  • Karşınıza gelen sayfanın orta bölümünde yer alan ‘’Gizlilik ve güvenlik’’ yazısına tıklayın.
  • İşlemlerinizin devamında gelen sayfada ‘’Engellenen kullanıcılar’’ adı altında bir sekme olduğunu görmeniz lazım.
  • Buraya girişinizi yapmanız halinde uygulama içerisinde engellemiş olduğunu tüm herkesi görebileceksiniz.

Siz ilgili ekrana geldiğinizde burada engellenen kullanıcıları göremiyorsanız muhtemelen daha öncesinde hiç kimseyi engellememişsinizdir. Ancak engellediğinizden eminseniz ve burada kimse yoksa bu durumda farklı biri telefonunuzdan bu engelleri geri almış olabilir. Ancak böyle bir durumda olmadıysa o halde farklı bir sorun yaşanmaktadır.

Telegram engellenenler bulamıyorum

Telegram engellenenler bulamıyorum

Telegram engellenenler bulamıyorum diyenlere özel ayrıntıları yukarıda vermiş bulunmaktayız. Ancak siz uygulamada engellenen kullanıcılar yazısına hiçbir şekilde ulaşamıyorsanız muhtemelen uygulamaya gelen güncellemelerle alakalıdır. Uzun zamandır güncelleme yapmıyorsanız eğer böyle bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz de oldukça yüksektir.

Dolasıyla Telegram’ı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak tekrar denemeleri aynı şekilde işleme koyabilirsiniz. Cihazınızı bir kere kapatıp tekrar açtıktan sonra ilk bu uygulamaya girmeniz halinde aynı adımları takip edin. Sorun giderilmiş olması gerekiyor. Devam eder ya da uygulama hakkında farklı bir sorun yaşarsanız bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Telegram engellenenler nerede ve bulamıyorum
Önceki İçerikTik tok bizi izliyor mu ve hangi bilgileri topluyor?
Sonraki İçerikXiaomi Mi 10i format atma ve sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here