Paylaş

Skype karanlık modda gelmesin açılmasın istiyorsanız o halde neler yapmanız gerektiğini hazırlamış olduğumuz yazımızda detaylı şekilde anlatacağız.

Skype uygulamanızı sadece tek bir cihaz üzerinden değil birden fazla cihazda kullanabiliyorsunuz. Akşam saatlerinde işinizin olduğu anlarda bu uygulamayı karanlık moda alabilirsiniz. Lakin sabah olunca karanlık modda açılmasın istiyorsanız nelerin gerekli olduğunu beraber kontrol edeceğiz.

Son zamanlarda kullanımı artan Skype uygulamasını sizde kullanıyorsanız eğer ayarlarını bilmek hakkınızdır. Karanlık mod ise artık hemen hemen tüm uygulamalarında ki yerini hızla almaktadır. Skype uygulamanızı da karanlık moda yani koyu moda alarak kullanabiliyorsunuz. Sabah olunca karanlık olmasın istiyorsanız hemen ayarlarınıza girerek ayarları eski haline getirebilirsiniz. Uygulamanızı siz eğer karanlık moda almadıysanız yüksek ihtimalle bu işlemlerin nereden yapıldığını bilmiyorsunuzdur. Ama üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Birlikte gerçekleştireceğimiz birkaç ayar sonrasında Skype uygulamanızı tekrar eski haline getirebilirsiniz. Hazır mısınız? O halde başlayalım. İşlemlere başlarken sizden isteğimiz sadece adımları doğru bir şekilde işleme koymanızdır. Bu sayede sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Skype karanlık modda gelmesin

skype karanlık modda gelmesin

Skype karanlık modda gelmesin diyorsanız bununla ilgili uygulamanızın ayarlarına girin. Ben daha öncesinde Skype uygulamasında hiç ayarlar alanına girmedim diyorsanız o halde neler yapmanız gerektiğini de inceleyelim. İlk olarak bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan nereden bağlanıyorsanız eğer cihazdan profilinize tıklayın.

Profilinize tıkladıktan sonra gelen ekranı hafif aşağıya doğru kaydırın. Ve burada bulunan ‘’Ayarlar’’ sekmesine dokunun. Gelen ekranda ‘’Görünüm’’ yazısını göreceksiniz. Onun üzerine tıklayın. ‘’Modlar’’ adı altında bir yazı olması lazım. Bu yazının altında ‘’Açık’’ ve ‘’Koyu’’ olmak üzere iki ayrı seçenek bulunmaktadır. Muhtemelen burası sizde ‘’Koyu’’ olarak işaretlidir. Burayı ‘’Açık’’ olarak ayarlamanız ile birlikte sorununuzu giderebileceksiniz.

Skype karanlık modda açılmasın

skype karanlık modda açılmasın

Skype karanlık modda açılmasın işlemlerini üst taraftaki şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayarları yaptınız yine sorun devam ediyorsa uygulamanızı kapatıp tekrardan açın. Bu mutlak bir çözüm olacaktır. Telefon üzerinden işlem sağlıyorsanız eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin. Yine keza bilgisayarınız üzerinden de aynı işlemi sağlayın.

Bu yaptığınız işlemleriniz başarı ile son bulması gerekiyor. Skype karanlık modda gelmesin açılmasın sorunu ile ilgili takıldığınız yerler olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

Skype karanlık modda gelmesin açılmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here