Paylaş

Snapchat puanı saklama gizleme işlemlerini hangi şekilde sağlayacağınızı ve uygulama içerisinde nereye giriş yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Snapchat ile birlikte hikaye özelliğini tanıdık diyebiliriz. Uygulamanızın içerisinde paylaşılan hikayeleriniz 24 saat saat sonunda otomatik olarak kaldırılıyor. Yine aynı şekilde puan sisteminin de bu uygulamaya özel olduğunu söyleyebiliriz. Snapchat uygulamanızda var olan puanlarınızı saklamak ya da gizlemek istiyorsanız bunu nasıl yapacağınızı konu aldık.

Puan sistemi tamamen sizin uygulamayı daha aktif kullanmanızı sağlamak için geliştirilmiştir. Yani bu ne demek diyebilirsiniz. Şöyle ki uygulamayı siz ne kadar kullanırsanız uygulama da size o kadar puan vermektedir. Bu şekilde sizin uygulamayı daha aktif kullanmanızı sağlamaktadır. Diğer sosyal medya hesaplarının hiçbirinde böyle bir özelliğin olmaması uygulamayı bir adım öne atmaktadır. Uzun zamandır Snapchat kullanan biriyseniz eğer eminim siz de var olan puanların görünmesini istemeyebilirsiniz. Ancak puan saklama ya da gizleme işlemlerini daha öncesinde hiç yapmadıysanız normal böyle bir özelliğinin olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Puan saklama ayarı var mı yok mu? Bunu yazı içerisinde vereceğimiz detaylarda öğrenebilirsiniz.

Snapchat puanı saklama

snapchat puanı saklama

Snapchat puanı saklama işlemlerinin var olup olmadığını öğrenebilmek için sizin adınıza gerekli olan incelemelerinizi sağlamış bulunuyoruz. Snapchat uygulamasında ödül amaçlı var olan bu sistemde puanın saklama özelliği henüz daha uygulama getirilmemiş durumdadır. Yani an itibariyle puanı saklama ya da gizleme gibi bir durum bulunmamaktadır.

Peki nasıl bir yol izleyebilirim? Diye sorabilirsiniz. Böyle bir özelliği şayet Snapchat yetkilileri hesaplara dahil ederlerse bununla ilgili yazımızı anında hazırlayacağımızı bilmenizi isteriz. Puanlama sistemi tamamen uygulamaya teşvik olarak verildiği için en güzel yöntem gizlemek istediğiniz kişiyi arkadaşlıktan dışarı atmak olacaktır.

Snapchat puanı gizleme

Snapchat puanı saklama gizleme

Snapchat puanı gizleme durumunun olmadığını yukarıdaki verdiğimiz bilgilerle öğrenmiş oldunuz. Puanınızı görmek istemeyen birini arkadaşlıktan çıkarabilir ya da bu kişiyi engelleyebilirsiniz. Snapchat üzerindeki bu sistemi şuan itibariyle değiştirilmeyeceğini ya da üzerinde bir oynama yapamayacağınızı bilmenizi isteriz.

Hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Snapchat puanı saklama gizleme ile ilgili girdiğiniz araştırmaların sonuçsuz kalmaması adına sizleri bilgilendirdik. Artık sizde bu bilgilere hakimsiniz. Eklemek ya da sormak istediğiniz bir yer varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here