Paylaş

Skype sürekli kapanıyor dışarı atıyor. Uygulamanız sürekli kapanmasın atmasın istiyorsanız izleyeceğiniz adımları yazımızda sizlere anlatacağız.

Skype uygulamanızı bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ya da tabletten kullanabilirsiniz. Uygulamanıza girişinizi yapabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Girişiniz sonrasında Skype hesabınız sürekli kapanıyor ya da dışarı atıyorsa buna neden olan etkenleri birlikte gözden geçireceğiz.

Skype hesabınızda gruplar açarak o gruplara arkadaşlarınızı dahil edebilirsiniz. Görüntülü ya da sesli konuşma sağlayabilirsiniz. Ancak tüm bunları yaptığınız sırada uygulamanızın sürekli kapanıyor olması ister istemez moral bozmanıza neden olacaktır.

Dönem teknoloji dönemi olmasından dolayı sorununuzu kısa süre içerisinde gidermek ise sizin elinizdedir. Bunun için yapmanız gereken işlemler bulunmakta. Neler yapmanız gerektiğine birlikte bakarak sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturacağız.

Skype sürekli kapanıyor dışarı atıyor

Skype uygulamanızda aldığınız bu hatayı nasıl giderileceğine başlayalım. İlk olarak internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bağlantınız da meydana gelen sorun bu hatayı almanıza neden olabilir. Bağlantınızı gözden geçirdiniz ancak burada yaşanan bir sorun yok ise diğer işlemleri kontrol edeceğiz.

Skype sürekli kapanmasın

Telefonunuzdan ya da tabletten bağlantı kuruyorsanız uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin. Bilgisayarınızdan kullanım yapıyorsanız eğer gelen bir güncelleme var mı? Bunu kontrol edin. Güncelleme gelmişse anında işleme koyun.

skype sürekli kapanmasın

Bu da sorunun giderilmesini sağlamadıysa cihazınızdaki saat ve tarih ayarlarının yanlış olmasından dolayı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu ayarları kontrol ederek düzeltin. Arka planda çalışan uygulamalarınız varsa bu uygulamalarınızı kapatıp tekrar giriş yapın.

Skype hesabınızda karşılaştığınız sorunun nedeni sizin cihazınızda mı yoksa uygulamanın kendisiyle mi alakalı bunu tespit edebilmeniz için farklı bir cihazdan bağlantı kurun. Ondan da aynı sorun devam ediyorsa sorun bildirisi yapın.

Skype sürekli kapanıyor dışarı atıyor

Bilgisayarınızı ya da telefonunuzu kapatıp yeniden açın. Ve daha sonrasında Skype uygulamanıza bağlantı kurmayı deneyin. Skype sürekli kapanıyor dışarı atıyor sorunuyla ilgili yapmanız gereken ne varsa bunların tamamından bahsettik. Sizde artık bu bilgilere sahipsiniz.

Bundan sonra arkadaşlarınızdan biri de aynı sorunu yaşarsa ona yukarıdaki adımlardan bahsederek yardımcı olabilirsiniz. Sormak ya da eklemek istedikleriniz olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here