Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Signal indiremiyorum yükleyemiyorum ve hata veriyor diyenler için izlenecek çözüm yollarına beraber bakacağız.

Teknoloji geliştikçe çıkan uygulama sayılarında da artışlar meydana gelmektedir. Özellikle son zamanlarda mesajlaşma uygulamalarının bu konuda öne çıktığını söyleyebiliriz. Whatsapp’ın sözleşme bilgilendirmesi üzerine çoğu kullanıcı farklı mesajlaşma arayışlarına girmiş durumdadır. Bunların içerisinde bulunan Signal uygulamasını da binlerce kişi indirmeye başladı. Lakin bazı kullanıcılar Signal indiremiyorum yükleyemiyorum ve hata veriyor demektedir.

Alınan bu hatanın giderilebilmesi için nelerin gerekli olduğunu araştırmış bulunmaktadır. Normalde Play store ve Apple store üzerinden ücretsiz şekilde indirilebilen bu uygulamanın indirilme işlemleri esnasında hatalarla karşılaşıyorsanız eğer çözüm noktasında nelerin gerekli olduğuna bakacağız.

Signal indiremiyorum yükleyemiyorum ve hata veriyor

Signal indiremiyorum yükleyemiyorum ve hata veriyor

Signal indiremiyorum diyenler için sorunun araştırmasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Normalde uygulama ücretsiz şekilde indirilebilse de internet bağlantınız olmadan indirme işlemi yapmayacaktır. Bağlantılarınızı gözden geçirerek işlem yapmanızda fayda bulunmaktadır. Lakin ben internete bağlıyım ona rağmen indiremiyorum diyorsanız o halde mobilden bağlı iseniz wifiye, wifiden bağlı iseniz de mobile bağlanarak deneme sağlamanız gereklidir.

İşlemleri yaptınız ancak sorunun internet tabanlı olmadığını tespit ettiyseniz eğer Android cihaz kullanıyorsanız Ayarlar>Uygulamalar>Signal>Verileri sil ve ön belleği temizle seçeneğine gelerek işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

Ayarlarınızı bu doğrultuda yapıyor olmanıza karşın hala daha Signal yükleyemiyorum diyorsanız o halde telefonunuzun tarih ve saat ayarlarıyla alakalı problem olabilir. Saat ve tarih ayarlarını düzeltmenizle birlikte tekrar indirme işlemi deneyebilirsiniz. Yükleme yine başarısız olur ise aşağıdaki adımları kontrol edebilirsiniz.

Signal hata veriyor

Signal hata veriyor ise buna neden olan etkenlerin yukarıda olduğunu söyleyebiliriz. Lakin sorununuzu yukarıdaki verilerin hiç biri gideremedi ise bu durumda geriye tek işlem kalmaktadır. O da sizin depolama alanınızın dolu olmasıdır.

Kullanmadığınız uygulamaların silinmesi ile birlikte artık geriye herhangi bir sorun kalmayacaktır. Problemsiz şekilde kullanımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İndirme işlemleri esnasında alınan bir diğer hata ise arka plan da çalışan ya da indirilen birden fazla dosyanın olmasıdır. Onların bitmesini ya da kapatılmasını devreye almanızla birlikte işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz