Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram kullanıcı adı değiştirme ve değiştiremiyorum diyenler için izlenecek çözüm yollarının neler olduğuna değineceğiz.

İnstagram ve diğer sosyal medya uygulamalarında koymuş olduğumuz kullanıcı isimleri tamamen bizim kimliğimizi belirleyen bilgilerdir. Yani bizi tanıyor olan arkadaşlarımızın hesaplarda bizi daha rahat bir şekilde bulabilmesini kolaylaştırmak amacıyla verilmektedir. İstediğiniz zamanda o ismi değiştirebiliyorsunuz. instagram kullanıcı adı değiştirme ve değiştiremiyorum işlemleriniz için nelerin gerekli olduğunu ele alacağız.

  • Hesaba kayıt olduğunuz esnada vermiş olduğunuz isimden daha sonrasında memnun olmadığınızda hemen değişikliği isteyebilirsiniz.
  • Değişikliği sağlamak tamamen sizin elinizde olmasından ötürü bu işlemi nereden sağlayacağınıza beraber bakacağız.
  • Değiştirme ayarlarını devreye alıyor olmanıza rağmen işlemler devreye girmiyor ise hangi alandan işlem sağlanacağına beraber göz gezdireceğiz.

instagram kullanıcı adı değiştirme ve değiştiremiyorum

instagram kullanıcı adı değiştirme

instagram kullanıcı adı değiştirme ayarlarını daha öncesinde hiç yapmadıysanız eğer haliyle nereden ayar sağlanacağını bilemiyor olabilirsiniz. Dolayısıyla biz de aşamaları adım adım ele alırken aynı zamanda bağlantılarla ilgili de sizi bilgilendireceğiz.

Gerek görsel gerekse de yazılı şekilde vereceğimiz işlem aşamaları sonucunda sorunsuz şekilde kullanımlarınızı sağlayabileceksiniz. İlk olarak telefonunuzdan instagram uygulamasının içerisine girişinizi sağlayın. Giriş yapıldığında gelen sayfanın alt tarafındaki profil simgesinde dokunup oradan da profil ekranına geliyorsunuz. Açılan sayfanın orta bölmesinde ‘’Profili düzenle’’ seçeneğine tıklayın.

Devamında ise ‘’User name’’ ya da kullanıcı adı yazan bölümün oradaki isim yerine belirleyeceğiniz ismi yazabilirsiniz. Öncesinde alınmış ise isim o ismi veremeyeceğinizi bilmenizi isteriz. Lakin burada hiçbir hata almıyorken isim değişikliği devreye girmiyorsa nedenine dair tüm detayları gözden geçireceğiz. Sağlayacağınız aşamalarla birlikte kullanıcı isminizin değişikliği işleme koymuş olacaksınız.

instagram kullanıcı adı değiştiremiyorum

instagram kullanıcı adı değiştirme ve değiştiremiyorum

instagram kullanıcı adı değiştiremiyorum diyorsanız eğer ilk olarak internet bağlantılarınıza göz atarak sorun varsa oradaki sorunu gidermeniz gerekiyor. Haricinde şifre bilgilerine sahipseniz eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek deneme sağlamalısınız.

Tüm bahsedilen ayarları işleme koyuyor olmanıza rağmen kullanıcı adı değişikliği işleme girmiyorsa eğer bu durumda sorun bildir alanından ‘’Bir şey çalışmıyor’’ diyerek sorununuzu ilgili yetkililere bildirmeniz gereklidir. Kontroller yetkililer tarafından incelemeye alınarak çözüm sağlanacaktır. Sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorum alanından dile getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz