Merhaba arkadaşlar yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram sende ekle nedir ve ne işe yarar özelliği ile ilgili sizi bilgilendireceğiz.

İnstagram yeniliklerine durmadan ve hız kesmeden devam etmektedir. Hatta öyle ki çoğu kullanıcı artık uygulamanın getirdiği yeniliklere yetişememektedir. Son gelen yeniliklerden birisi de sende ekle özelliğidir. instagram sende ekle nedir ve ne işe yarar konusunda sizi bilgilendirerek konu ile ilgili nasıl kullanım yapılacağını da sizinle paylaşacağız.

Aslında burada instagramın hedeflediği tamamen hikaye alanının daha fazla kullanılmasıdır. Nitekim özellik geldikten sonra herkes tarafından oldukça fazla kullanılmaya başlandı diyebiliriz. Bende bu özelliği artık faal bir şekilde kullanmak ve ne işe yaradığını öğrenmek istiyorum diyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isterim.

instagram sende ekle nedir ve ne işe yarar

instagram sende ekle nedir

instagram sende ekle nedir diye merak edip araştırma içerisine girdiyseniz ve karşınıza biz çıktıysak doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Sende ekle özelliği instagramın çıkartmalar bölümünde yer almaktadır. Yakın zaman içerisinde getirilen özellik ise farkındalığın artmasında oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Herkes tarafından sevilerek kullanılan uygulamalardan birisi olan instagram’da kullanıcıların etkileşimini hızlı bir şekilde arttırmaktadır. Bir arkadaşınızı belirttiği bir konuyu hikayesinde paylaştıktan sonra ‘’Sende ekle’’ özelliği kullanarak paylaşmışsa siz de kendi hikayenizde aynı şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Böylelikle o kişiye kendi paylaşımı üzerinden hikaye alanından yanıt vermiş oluyorsunuz. Özelliğin nerede bulunduğuna dair bilginiz yoksa üzülmenize gerek bulunmamaktadır. İlk olarak instagram uygulamasının içerisine giriş gerçekleştiriniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra gelen ekranın üst tarafında hikaye bölmesine girerek oradan da paylaşacağınız hikayeyi seçin ve devamında da gülen surata tıklayınız. Açılan ekranda çıkartmaların olduğu sayfaya yöneleceksiniz. Burada ‘’Sende ekle’’ özelliğini görmüş olacaksınız.

instagram sende ekle ne işe yarar? Paylaşımı yaptıktan sonra ‘’Sende ekle’’ özelliğini tıklamanızla birlikte hikayenize kimlerin yanıt verdiğini ve onların hikayesini görmeniz mümkün. Oldukça eğlenceli ve etkileşimi en üst seviyeye çıkartan özellikten faydalanmak için belirttiğimiz işlemleri devreye koyabilirsiniz.

Özelliğin kullanımı şuanda uygulama da oldukça fazladır. Ancak olur da ekstra anlamadığınız bir yer olur veya sormak istediğiniz farklı bir bilgi olur ise bize bunu yorum alanından ulaştırabilirsiniz. Umarım sizin için faydalı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

instagram sende ekle nedir ve ne işe yarar
Önceki İçerikinstagram hassas içerik kontrolünü bulamıyorum ve nerede
Sonraki İçerikCasper Via A1 Plus format atma ve sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz