Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram hassas içerik kontrolünü bulamıyorum ve nerede diyenlere özel işlemleri ele almış bulunuyoruz.

İnstagram getirdiği yeniliklerle göz kamaştırmaya devam etmekte. Daha öncesinde hassas içeriklerini filtreleyeceğini ve hemen görülmeyeceğini duyuran instagramda artık durum tamamen farklılaşmaktadır. Bunları görüp görülmeyeceğini ise kullanıcılarına sunmaktadır. instagram hassas içerik kontrolünü bulamıyorum ve nerede diyenlerden biriyseniz eğer ayalar hususunda sizi bilgilendiriyor olacağız.

Hassas içerik kontrolü ile birlikte keşfet kısmında karşınıza gelen rahatsız edici veya kırıcı bulabileceğiniz fotoğraf ve videoların miktarını siz artık kontrol edebileceksiniz. Bunun nasıl yapılacağı konusunda da vereceğimiz bilgiler sizin için yeterli olacaktır.

instagram hassas içerik kontrolünü bulamıyorum ve nerede

instagram hassas içerik kontrolünü bulamıyorum

instagram hassas içerik kontrolünü bulamıyorum diyorsanız eğer vereceğimiz bilgiler doğrultusunda işlemelerinizi ilerletebilirsiniz. Öncelikli olarak uygulamanızın içerisine erişiminizi gerçekleştiriniz. Devamında ise ‘’Ayarlar’’ bölmesine erişim yapınız.

Karşınıza gelen ekranda ‘’Hesap’’ kısmına girerek gelen ekranda var olan seçenekler üzerinden ilerlemenizi sürdürebilirsiniz. Burada ‘’Hassas içerik kontrolü’’ seçeneğinin görülmesi gerekmektedir. Şayet sizde böyle bir bilgi yer almıyorsa muhtemelen daha öncesinde aldığınız bir kısıtlamadan dolayı hata alıyor olabilirsiniz.

Kısıtlama almadıysanız eğer uygulamanız güncel olmadığından ötürü yeni özelliğin hesaba dahil edilmesi gecikmiş olabilir. Peki nasıl bir yol izlemeliyim diyebilirsiniz. Böyle bir durumda izleyeceğiniz çözüm yöntemi oldukça basittir. İlk olarak uygulamanızı telefonunuzdan kaldırınız ve daha sonrasında ‘’Play store’’ ya da ‘’Apple store’’ alanına girişinizi gerçekleştirip işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz.

instagram hassas içerik kontrolü nerede konusuyla alakalı olarak yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda siz uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaptıktan sonra probleminizi giderilmiş olması gerekmektedir. Bahsettiğimiz yere giriş gerçekleştirmesi yapıldığında artık en ufak bir sorunun olmaması gerekiyor. Verilen bilgilere rağmen problem devam ediyorsa bu durumda farklı bir problemde olabilir. O yüzden instagram yöneticileri ile iletişime geçebilirsiniz. Sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yöneticilere bildirmeniz yeterlidir.

Nereden olduğunu bilmiyorsanız eğer web siteminizden de konu araştırması yaptığınızda instagram sorun bildirme yazımıza göz atmanız yeterli olmaktadır. Eklemek ya da sormak istediğiniz yerler varsa bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

instagram hassas içerik kontrolü nerede
instagram hassas içerik kontrolünü bulamıyorum ve nerede
Önceki İçerikinstagram keşfet içeriklerini kontrol etme ve düzenleme
Sonraki İçerikinstagram sende ekle nedir ve ne işe yarar
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz