Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram sınırlamayı kapatma ve kapatamıyorum sorununa ilişkin bilgileri ele alacağız.

İnstagramda kitlenin çoğalması sonrasında taciz ve santaj yapanların sayısında da oldukça fazlalaştığını söylemek mümkündür. Ancak dünyanın en güvenilir sosyal medya uygulamalarından birisi olan instagram, gereken önlemleri en üst seviyede almaktadır. Sınırlar özelliğinin gelmesinin en büyük nedenlerinden birisi de budur. instagram sınırlamayı kapatma ve kapatamıyorum için gerekenleri sizin için konu almış bulunuyoruz.

  • Lakin siz sınırları belirli süre açtıktan sonra içeriklerinize artık yorum gelmiyor ya da mesaj alanına öyle her gelen mesaj atmamaya başlayacaktır.
  • Siz de bu durumdan rahatsızlık duyduysanız özelliği tekrar kapatma durumunuz olabilir.
  • Nasıl ve ne şekilde olacağını ise beraber işleme koyacağız.

instagram sınırlamayı kapatma ve kapatamıyorum

instagram sınırlamayı kapatma

instagram sınırlamayı kapatma aslında bu işlem sanıldığı kadar zor bir işlem değil. Eğer siz açmayı yaptıysanız zaten kapatmanın nasıl olacağını da biliyor olmalısınız. Lakin bazen istenmeyen sonuçlarla karşılaşma durumunuz olabilmektedir. Bunun için de hangi adımlar size yararlı olacak hepsini ele alacağız.

İnstgram uygulamanızın içerisine girişinizi yapmanızla birlikte oradan da ‘’Ayarlar’’ bölümüne erişim gerçekleştiriniz. Açılan sayfada ise ‘’Gizlilik’’ bölmesine tıklayınız. Yapılan işlemlerin sonucunda ise gelen ekranda ‘’Sınırlar’’ kısmına girişinizi yapmanızı istiyoruz.

En son aşamaya geldiğinizde de gelen ekranın en alt kısmında bulunan ‘’Kapat’’seçeneğine tıklayabilirsiniz. Kapat dedikten sonra artık işlemleriniz bitmiş ve sınırlamayı kapatmış olacaksınız. Olurda problem devam eder ise aşağıdaki adımları takip etmeniz durumunda işlemlerinizi neticelendirmiş olacaksınız.

instagram sınırlamayı kapatamıyorum problemi için yukarıdaki işlemleri gerçekleştirmenize rağmen sorun hala daha devam ediyorsa muhtemelen olarak kısıtlama ya da özelliği fazla kullanmanızdan ötürü bir engelleme gelmiş olabilir. Bunun için yapılması gereken işlem ilk olarak sorun bildirmek olacaktır. Sorunu instagram yöneticilerine bildirdikten sonra onlardan geri dönüş yapılmasını bekleyiniz.

Bazen geri dönüş yapılmadan probleminiz gidermiş olabiliyorlar. Dolayısıyla arada bir denemenizde fayda bulunmaktadır. Verdiğimiz bilgiler ışığında bazen de internet yokken değişiklik yapılabilmektedir. İnternetinizi kontrol ederek tekrar deneme sağlamanızı istiyoruz. Sorun devam ederse bize bunu yorum kısmından dile getirebilirsiniz.

instagram sınırlamayı kapatamıyorum
instagram
Önceki İçerikinstagram sınırlamayı açma ve açamıyorum
Sonraki İçerikinstagram sınırlar bende yok ve çıkmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz