Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram sınırlar bende yok ve çıkmıyor diyenler için gerekenleri ele aldık.

İnstagramda sizi rahatsız eden mesajlar ya da hesabınız açık ise rahatsız eden yorumlar alabilirsiniz. Bunların önüne geçebilmek için açıp daha sonrasında kapalı duruma getirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar sınırlar özelliğinin kendisinde olmadığından dolayı özelliği kullanamadıklarını dile getirmektedir. instagram sınırlar bende yok ve çıkmıyor ise nedenlerini birlikte kontrol ederek gelmesi için izlenecek çözüm yollarına bakacağız.

  • Sınırlar özelliği yeni gelen özelliklerden birisidir. İnstagram hesapları olan kullanıcıların bazılarına yeni özellikler sonradan gelebilmektedir.
  • Yani hemen gelmemesi sizle alakalı olmasa da çoğu kişinin kendisiyle alakalı da gelmediği olabilmektedir.

instagram sınırlar bende yok ve çıkmıyor

instagram sınırlar bende yok ve çıkmıyor

instagram sınırlar bende yok diyen biriyseniz ve bunun için çözüm odaklı bir yaklaşım arıyorsanız merak edilecek bir durumun olmadığını paylaşmakta yarar var. İnstagram aldığı bir karar doğrultusunda kullanıcılarının özellikleri olduğundan fazla kullanmasına izin vermemektedir. Böyle bir durum olduğunda ise hesapları kısıtlamakta ve ilerleyen zamanlarda ise kapatabilmektedir.

Daha öncesinde hiçbir kısıtlama almadıysanız ve buna rağmen sınırlar özelliği instagram hesabınıza gelmemişse bunun için gerekli olan verileri belirteceğiz. İlk olarak ayarlar bölümüne girerek yardım kısmından sorun bildirme alanına erişim yapmalısınız.

Sorununuzu bildirmenizle birlikte instagram sizin adınıza gerekli incelemeyi başlatacaktır. Ancak instagram bu incelemeyi yapana kadar siz beklemek istemiyorsanız uygulama bilgilerine hakimseniz uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme sağlayabilirsiniz.

İnstagram sınırlar çıkmıyor sorunu siz uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaptıktan sonra gitmiş olması gerekiyor. Nedeni ise şu şekilde belirtmekte fayda var uygulama kendini en güncel haline getirmiş olacaktır. Güncelleşen uygulamanızda da artık yenilikler gelmiş olması gerekiyor.

Yaşanan aksaklık var olan bu bilgiler ışığında da devam ederse muhakkak bir hata almalısınız. Aldığınız hatayı bize ayrıntılarıyla birlikte iletirseniz size yapılacak işlemler hakkında bilgi vereceğiz. İnstagram hakkında merak edilenleri konu almaya devam ederken takıldığınız farklı problem varsa bizlere bunu ilettikçe biz gerekenleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler diliyoruz.

Önceki İçerikinstagram sınırlamayı kapatma ve kapatamıyorum
Sonraki İçerikinstagram gizlenen sözcükler görünmüyor ve gelmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz