Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram görüntülemeler görünmesin ve gizlensin istiyorsanız neler yapılacağını ele aldık.

İnstagramın diğer uygulamalara nazaran en büyük farklarından bir tanesi sürekli kendini yenilemesidir. Getirdiği güncellemeler sürekli olarak göz kamaştırmayı başarmaktadır. Son getirdiği yenilikle birlikte instagram görüntülemeler görünmesin ve gizlensin ayarlarını sağlayabiliyorsunuz.

  • Evet yanlış duymadınız artık bu ayarları kendiniz uygulamanın içerisinden gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Vereceğimiz bilgiler doğrultusunda paylaşım gerçekleştirmiş olduğunuz gönderilerin görüntülemelerini kimse görmeden ayarlayabilirsiniz.

instagram görüntülemeler görünmesin ve gizlensin

instagram görüntülemeler görünmesin

instagram görüntülemeler görünmesin istiyorsanız eğer vereceğimiz ayarlar doğrultusunda sorununuzu giderebilecek ve problemsiz şekilde gezinti yapmaya devam edebileceksiniz. Şimdi isterseniz eğer hangi ayarın nereden yapılacağı konusunda değinelim.

  • Herkesin merakla beklediği ve bunun gelmesi için çoğu kez instagram yetkilileriyle iletişime geçildiği durum nihayetinde hesaplara eklendi.
  • Ayarlar için ilk olarak hesabınıza girişinizi gerçekleştiriniz.
  • Hesabınıza girişinizi yapmanızla birlikte gelen sayfada ‘’Ayarlar’’ kısmına girerek oradan da ‘’Gizlilik’’ bölümüne giriyorsunuz.
  • Açılan ekranda ‘’Gönderiler’’ sekmesine girişinizi sağlayınız.
  • Gönderiler alanına girdikten sonra gelen ekranda ‘’Beğeniler ve görüntülemeleri gizle’’ seçeneğini aktif duruma getirmeniz yeterli olacaktır.

Var olan ayarlar neticesinde sorun yaşanmaya devam eder ise farklı bir problem yaşıyorsunuz demektir. O sorunun ne ile alakalı olduğunu da size yazımızda belirteceğiz.

instagram görüntülemeler gizlensin

instagram görüntülemeler gizlensin

instagram görüntülemeler gizlensin istiyor ve yukarıdaki ayarları yapıyor olmanıza rağmen sorun devam ediyorsa bu durumda farklı bir problem yaşıyorsunuzdur. İlk olarak hesabınızdaki veri ayarlarını doğru bir şekilde sağlamanız gereklidir. Yani siz işlemi yaptığınız esnada bağlantınız kesilmiş olabilir.

Bağlantılarınızı gözden geçirerek denemelerinizi bu doğrultuda gerçekleştirdiğinizde artık görüntülemeler gizlenmiş olacaktır. Sorun olur ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak adımlarınızı bitirebilirsiniz.

Normal şartlarda hesaplara dahil edilen yenilikler bazı kişilerin hesaplarına sonradan gelebilmektedir. Böyle bir durumda beklemenizi tavsiye ediyoruz. Ancak gelmiş bir özellik çalışmıyor ise bunun nedeni de sürekli olarak aktif veya pasif duruma çekiyor olmanızla ilgilidir. Biz özelliği olduğundan fazla kullanmayı denerseniz sorun yaşayacağınızı bilmenizi isteriz. Sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

instagram görüntülemeler görünmesin ve gizlensin
Önceki İçerikinstagram beğenileri ve görüntülemeleri gizle bende yok
Sonraki İçerikinstagram beğenileri gizleme ve saklama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz