Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram beğenileri gizleme ve saklama ayarlarınızı nereden sağlayacağınızı ele aldık.

İnstagram uygulaması getirdiği güncellemelerle göz kamaştırmaya devam etmektedir. Geçmişten bu zamana kadar olan dönem içerisinde sürekli kendini yenilemekte olan uygulamaya bir yenilik daha gelmiş durumdadır. instagram beğenileri gizleme ve saklama adımlarını işleme koymak istiyorsanız eğer adımlardan bahsedeceğiz.

  • Vereceğimiz bilgiler ışığında sorununuzu çok kısa süre içerisinde halledebilecekken aynı zamanda beğenilerinizin de kimse tarafından görünmemesini sağlayacaksınız.
  • Oldukça eğlenceli bir hale gelen uygulamada bu işlemleri nasıl devreye koyacağınıza bakalım.

instagram beğenileri gizleme ve saklama

instagram beğenileri gizleme

instagram beğenileri gizleme noktasında bir fikir sahibi olmak istiyorsanız eğer bu gelen güncelleme ile birlikte hesabınıza dahil edilmiştir. Çoğu kullanıcı bu durumda sorun yaşadığını dile getiriyordu. Nedeni ise bir çok kişi takip ettikleri kişilerin beğenilerine bakarak o kişilere istek gönderip mesaj atıyordu.

Durum böyle olunca da kişinin sizinle bir ortak arkadaşlık olmasından dolayı karşı tarafta bu durumu ister istemez size beyan ediyordu. Artık böyle bir sorun ile karşılaşmayacağınızı bilmenizi istiyoruz. Çünkü instagram öyle bir yenilik getirdi ki artık beğenilerinizi sadece siz görebileceksiniz. Başkalarına bu durum kapalı halde görünecektir.

  • Ayarların ve işlemlerin nasıl olduğu konusunda bir fikre sahip olamayabilirsiniz.
  • Vereceğimiz bilgiler doğrultusunda işlemlerinizi çok rahat bir şekilde halledebileceğinizi bilmenizi isteriz.
  • İlk olarak instagram hesabınızın içerisine girişinizi gerçekleştiriniz.
  • Bu işlemi yapmanız sonrasında gelen sayfada ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriniz.
  • Oradan da ‘’Gizlilik’’ alanına tıklayınız.
  • Ve son olarak açılan sayfada ‘’Gönderiler’’ butonuna tıklayınız.

Gelen ekranda ‘’Beğenileri ve görüntülemeleri gizle’’ yazısını görmüş olacaksınız. İlgili seçenek aktif durumda ise zaten beğenileriniz gizlenecektir. Pasif durumdaysa eğer beğenilerin görünmemesi için aktif duruma getirebilirsiniz.

instagram beğenileri saklama

instagram beğenileri saklama

instagram beğenileri saklama adımlarınızı belirtilen şekilde işleme koyabilirsiniz. Siz verdiğimiz işlemleri devreye alıyor olmanıza rağmen ayarlar işleme girmiyor ise bu durumda cihazınızın internet bağlantısını gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

İnternet veri bağlantısında meydana gelen arızadan dolayı bahsedilen ayarlar işleme girmemiş olabilir. Eğer yine sorun giderilmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz ile birlikte sorun gitmiş olacaktır. Eklemek ya da sormak istediklerinizi bize yorum bölmesinden dile getirebilirsiniz.

instagram beğenileri gizleme ve saklama
Önceki İçerikinstagram görüntülemeler görünmesin ve gizlensin
Sonraki İçerikAsus Zenfone Lite L1 format atma ve sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz