Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram beğenileri ve görüntülemeleri gizle bende yok diyenlere özel işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

Yeniliklerine hız kesmeden devam eden instagram uygulamasında hesaplara dahil edilen özelliklerin sizde görünmemesi ister istemez canınızı sıkabilir. Yaşanan bu aksaklığın önüne geçilebilmesi için izlenmesi gereken yöntemlerin neler olduğuna bakacağız. instagram beğenileri ve görüntülemeleri gizle bende yok diyorsanız çözümü sunacağız.

  • Çoğu yenilikler hesaplara hemen dahil edilmezler.
  • Durum böyleyken de hemen gelmesini beklememenizi tavsiye ediyoruz.
  • Ancak herkeste olan bir özelliğin sizin hesabınıza henüz daha gelmemiş olması ister istemez canınızı sıkabilir.

instagram beğenileri ve görüntülemeleri gizle bende yok

instagram beğenileri gizle bende yok

instagram beğenileri gizle bende yok diyenlerden biriyseniz eğer muhtemelen ya yerinin nerede olduğunu bilmiyorsunuz ya da biliyor olmanıza rağmen ilgili alana geldiğinizde o özelliğin henüz hesaba dahil edilmediğini gözlemlediniz.

Dolayısıyla hesaba dahil edilmeyen özelliğin işleme konulabilmesi için nelerin gözden geçirilmesi gerektiğine beraber gözden geçireceğiz. İlk önceliğimiz ise aşamaları nereden yapılıyor olduğunu size bildirmek olacaktır.

Öncelikle hesabınızın içerisine girerek oradan da ‘’Ayarlar’’ alanına erişim yapmanız gerekmektedir. Ayarlar bölümüne girdiğinizde ise gelen ekranda ‘’Gizlilik’’ oradan da ‘’Gönderiler’’ bölümüne girmelisiniz. Açılan sayfada beğenileri ve görüntülemeleri gizle adı altında bir seçeneğin çıktığını görebilirsiniz.

İnstagram görüntülemeleri gizle bende yok problemi için ise ilk olarak uygulamanın güncel olup olmadığını gözden geçirmelisiniz. Uygulama güncel değilse bu sorun yaşamanıza neden olan etkenlerden birisidir. Dolayısıyla Apple store ya da Play Store alanına girerek oradan güncellemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak zorluk çekmek istemiyorsanız bu durumda uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklerseniz en son sürüm yüklü bir şekilde gelmiş olacaktır. Siz tüm bu işlemlerin dışında bir hata ile karşılaşırsanız konuyu bize yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Sürüm güncellemesini yapıyor olmanıza rağmen sorun devam ediyorsa ‘’Sorun bildir’’ üzerinden problemi ilgili yöneticilere bildirmeniz yeterliliğini koruyacaktır. Eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

İnstagram hakkında merak ettiğiniz ya da arayıp da bulamadıklarınızı web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Sosyal medya ile alakalı problemleri konu almaya devam edeceğimizi de bilmenizi isteriz.

instagram beğenileri ve görüntülemeleri gizle bende yok
Önceki İçerikinstagram sessize alınan hesabı açma ve açamıyorum
Sonraki İçerikinstagram görüntülemeler görünmesin ve gizlensin
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz