Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram reels videosunu remiksleme ayarını nereden sağlanacağı konusunda bilgilendireceğiz.

İnstagram uygulamasının en çok konuşulan uygulamalardan birisinin olma nedenlerinin başında tartışmasız olacak şekilde kendini yenilmesi gelmektedir. Çünkü getirdiği yenilikler her defasında göz kamaştırmayı başarmaktadır. instagram reels videosunu remiksleme konusunda sizlere yardımcı olacağız.

  • Normalde çoğu kullanıcı böyle bir özelliğin olduğundan haberdar olmasa da vereceğimiz bilgiler ışığında sizlerde artık remiksleme ayarlarınızı sağlayabileceksiniz.
  • Reels özelliğinin gelme nedenlerinin başını tartışmasız olacak şekilde tik tok uygulaması çekmektedir.
  • Elbette bu özelliğe getirilen yeniliklerin durmayacağı gibi üstüne katarak geleceğini söylemek mümkündür.

instagram reels videosunu remiksleme

instagram reels remiksleme

instagram reels remiksleme ne demek olduğu konusunda da çoğu kitlenin bir fikrinin olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü remiskleme ile alakalı daha öncesinde bir işlem sağlamamış olabilirsiniz. Fakat bu özellik oldukça eğlenceli ve bir o kadar da komikleştireceğiniz bir özelliktir.

Reels videosunun remiksleme işleminin yapılabilmesi için ilk olarak instagram uygulamasına girişinizi gerçekleştiriniz. Uygulamaya girişinizi yapmanızla beraber gelen sayfada bulunan ‘’Reels’’ video özelliği alanına geliniz.

Bu alana gelmenizle birlikte bir videonun remiksleme işlemini devreye koyabilmeniz için ilgili video içeriğinin üst tarafında bulunan (…) noktalı bölmeye dokununuz. Buraya dokunduğunuz taktirde gelen sayfada ‘’Reels videosu remiksle’’ seçeneği belirecektir. Onun üzerine tıklamanızla birlikte video sola kayarken ekranda ikiye ayrılacaktır. Bir diğer ekranda da sizin kameranızın açıldığını görmüş olacaksınız. Orta alanda bulunan ‘’Reels’’ düğmesine dokunmanızla birlikte artık sizde aynı içeriği aynı şekilde çekebilirsiniz.

İnstagram remiksleme adımlarını yukarıdaki anlattığımız şekilde işleme alabilirsiniz. İşlemlerinizi sağlarken içeriğin yenilenmesi sizin elinizdeyken müzik ve arka fonların da tamamen size ait olarak yürütüldüğünü de bilmeniz gereklidir.

Var olan ayarlarınızı bu şekilde işleme koyarsanız eğer hiçbir sorun yaşamadan işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Verdiğimiz bilgiler ışığında sorun yaşarsanız bize bunu yorum kısmından ulaştırabilirsiniz. İnstagram uygulamanızda remiksleme işlemlerini belirtilen şekilde yapıyor olmanıza rağmen video yayına verilmiyorsa farklı bir sorun var demektir. Haliyle düzenlemeleriniz ve problem için bağlantılarınızın gözden geçirilmesini sağlamalısınız.

Bağlantılarınızı gözden geçirerek tekrar deneme yaparsanız eğer sorun kalmadan işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Sormak istediğiniz bir yer varsa bize bunu bildirebilirsiniz.

instagram reels videosunu remiksleme
Önceki İçerikinstagram fotoğraf kabini bende yok ve çıkmıyor
Sonraki İçerikinstagram remiksle görünmüyor ve çıkmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz