instagram gif bulamıyorum gözükmüyor. Yeni gelen gif özelliğini hesapta nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız haberimiz sizler için yeterlidir.

İnstagram ilk çıktığı zamanlarda video ve paylaşım merkezi olarak bilinmekteydi. Zaman içerisinde kişiler bir birilerini takip etmeye başladıkça sohbet etmeye de yavaş yavaş başlandı. Ve zaman içerisinde dm alanı oldukça popüler hale geldi. Tabi bu şekilde olunca instagram yetkilileri olaya elini atarak daha fazla yenilik getirmeye başladı. Her getirilen yeniliklerde mesaj bölümüne de işlem sağlanınca uygulama da mesaj alanı artık vazgeçilmez bir hal aldı. Görüntülü konuşma, sesli mesaj derken gif özelliği de nihayet hesaplara gelmiş durumdadır. Gelen özellik instagram’ın dm alanında bulunduğu için mesaj bölümüne giriyoruz. Mesaj alanına giriş gerçekleştirdikten sonra (+) işaretine tıklıyoruz. Oradan da yine aynı şekilde var olan özellikler içinde gif özelliği belirmesi gerekiyor. Gif özelliğini bu alanda göremeyenler için sebebine ilişkin araştırmaların gerçekleştirmesini tamamlamış bulunuyoruz. Birlikte sağlanacak işlemlerle birlikte sizler de artık gif gönderimini sağlayabilirsiniz.

instagram gif bulamıyorum gözükmüyor

İnstagram gif göremiyorum, instagram hesabımda gif nerede, instagram gif bende yok, instagram gif özelliği bana gelmedi, instagram gif bana niye gelmiyor, instagram uygulamasında gif özelliği bende yok, instagram gif bulamıyorum. İnstagramın mesaj bölümüne eklenen gif herkes tarafından artık kullanmaya başlandı. Ama bazı hesaplarda bu özelliğin olmaması kişileri ister istemez moral bozmasına sebebiyet vermektedir. Bu sorunun sonuca kavuşması için beraber sağlayacağımız ayarlar işimize yarayacaktır.

instagram gif nerede

Özelliğin mesaj bölümünde nerede olduğuna ilişkin bilgiyi ilk başta sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Bu ayarları sağlamanıza rağmen sizde eğer bu alan gözükmüyorsa;

instagram gif bulamıyorum gözükmüyor, instagram gif bende yok, instagram gif nerede, instagram gif bende çıkmıyor, instagram gif göremiyorum, instagram gif bulamıyorum

  • İlk olarak uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak güncelleme varsa güncellemeyi devreye sokuyoruz.
  • Güncelleme devreye girdikten sonra ise tekrar aynı yere girerek bu özelliğin olup olmadığını kontrol edelim.
  • Eğer bu sorunu gidermezse bu durumda instagram hesabınıza farklı bir telefondan giriş yapmayı deneyelim.
  • Cihaz ilgilimi instagram kaynaklı mı sorun var bu şekilde anlayabilirsiniz. Bunu anladıktan sonra ise instagram kaynaklı sorun varsa sorun bildir üzerinden sorunu instagram yetkililerine iletebilirsiniz.
  • İnstagram yetkilileri tarafından inceleme yapılarak size geri dönüş yapılacaktır. Ama farklı bir özelliği fazla kullanmanızdan ötürü kısa süreli engel almış olabilirsiniz.

Belirtilen ayarlar instagram gif bulamıyorum gözükmüyor sorununu çözüme kavuşturmasına yardımcı olacaktır. Dilerseniz sizin için hazırlanan Whatsapp numaramı değiştiremiyorum değişmiyor yazımıza bakabilirsiniz.

instagram gif bulamıyorum gözükmüyor, instagram gif bende yok, instagram gif nerede, instagram gif bende çıkmıyor, instagram gif göremiyorum, instagram gif bulamıyoruminstagram gif bulamıyorum gözükmüyor, instagram gif bende yok, instagram gif nerede, instagram gif bende çıkmıyor, instagram gif göremiyorum, instagram gif bulamıyorum

Önceki İçerikinstagram 10 years challenge nedir ne işe yarar
Sonraki İçerikTik tok tekrarlama videosu çekemiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz