Paylaş

Tik tok tekrarlama videosu çekemiyorum. Videonuzun içerisinde tekrarlama olsun istiyorsanız işlemi yapabilmek için izlenecek adımları anlatacağız.

Gün geçtikçe daha da popüler hale gelmekte olan tik tok uygulamasında bilmediğiniz tüm işlemleri yazmaya devam ediyoruz. Tik tok video üzerine kurulu bir sosyal medya platformudur. Uygulama içerisinde var olan özellikler sayesinde video içerikleri de buna bağlı olacak şekilde değişkenlik göstermektedir. Dublaj ve düet video paylaşımlarına öncülük eden tik tok uygulamasında ağır çekim videolarla birlikte buna ek olarak tersten oynatma videolarının da çeşitliliği bulunmaktadır. Videoya farklı bir boyut kazandırmayı başaran tik tok hesaplarında bir de video içerisinde tekrarlatma işlemleri bulunmaktadır. Belli bir noktayı iki kez gidip gelerek tekrarlaması videonun o alanına dikkat çektirmektedir. Video içeriğine tekrarlama alanı eklemenin nasıl olduğuna ilişkin girdiğiniz incelemelerin sonuçsuz kalmaması adına bizler de ilgili araştırmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Araştırmalarımız sonrasında artık sizlerde videonuzun daha eğlenceli ve dikkat çekmesi için tekrarlama özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Tik tok tekrarlama videosu çekemiyorum

Tik tok hareketli video çekme, tik tok videoma tekrarlama koyma, tik tok videoma tekrarlama nasıl koyabilirim, tik tok tekrarlama video nasıl çekilir, tik tok video içerisine tekrarlama koyma nasıl yapılır, tik tok video belli bir noktası tekrarlansın. Videonun içerisinde belli bir alanın iki kez gösterilmesi için bu olaya tekrarlama işlemi denilmektedir. Tekrarlama sonrasında videonuzun içerisinde belli bir alanı iki kez hızlı bir şekilde göstermektedir.

Tik tok videoya tekrarlama koyma

Çektiğiniz video içerisinde bir alanın iki kez ard arda gösterilmesini istiyorsanız çözüme yönelik aşamalara birlikte göz gezdireceğiz. Ayarları belirttiğimiz şekilde ilerletmeniz durumunda sizlerde videonuzun belli bir alanının iki kez oynatılmasını sağlayabilirsiniz.

Tik tok tekrarlama videosu çekemiyorum, tik tok video tekrarlansın, tik tok videoya tekrarlama koyma, tik tok tekrarlama video çekme, tik tok hareketli video, tik tok videoyu tekrarlatma

  • Tik tok uygulamasının içerisine giriş gerçekleştirdikten sonra (+) işaretine tıklıyoruz.
  • Ardından çekmek istediğimiz videonun içeriğini kendi isteğiniz doğrultusunda çekiyoruz.
  • İşlemleri tamamladıktan sonra videonu hemen paylaşmıyoruz. Videonun hemen sol alt kısmında bulunan dik dörtgen şeklindeki bölüme tıklıyoruz.
  • Karşılınıza efektler sunacaktır. Zaman efekti içerisine giriş yaptığınız da ‘’Tekrarla’’ yazısının olduğunu görebilirsiniz.
  • Tekrarla dediğiniz de videonun belli bir alanın tekrarlı bir şekilde oynatılacaktır.
  • Olurda sorun yaşarsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek aynı işlemleri deneyebilirsiniz.

Tik tok tekrarlama videosu çekemiyorum sorununa yönelik ayarları sizlerle paylaştık. Takıldığınız bir yer olursa bizimle yorum alanından iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz sizin için hazırladığımız instagram gif bulamıyorum gözükmüyor yazımıza bakabilirsiniz.

Tik tok tekrarlama videosu çekemiyorum, tik tok video tekrarlansın, tik tok videoya tekrarlama koyma, tik tok tekrarlama video çekme, tik tok hareketli video, tik tok videoyu tekrarlatmaTik tok tekrarlama videosu çekemiyorum, tik tok video tekrarlansın, tik tok videoya tekrarlama koyma, tik tok tekrarlama video çekme, tik tok hareketli video, tik tok videoyu tekrarlatma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here