Paylaş

instagram 10 years challenge nedir ne işe yarar. İnstagram uygulamasına başlayan bu akımın ne olduğunu merak edenler özel bilgi vereceğiz.

Sosyal medya üzerinde başlatılan en ufak bir akım harekete geçtikten sonra tüm dünya genelinde devreye girmektedir. İnstagram, twitter ve facebook gibi dünya devi sosyal medya uygulamalarında başlayan 10 years challenge akımı ülkemiz de de popüler hale gelmiş durumdadır. Akım hakkında merak edilenler için incelemeyi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bir nevi geçmişten bugüne değişimlerin ne hal aldığını, nasıl bir değişim olduğunu gösteren bir özelliktir. Yani nostalji olarak bilgi vermemiz de herhangi bir yanlışlık olmayacaktır. Eğer elinizde 10 yıl öncesine ait bir resim bulunuyorsa bu resim ile birlikte bugün çekeceğiniz resim bir araya getirip paylaşım sağlayabilirsiniz. Yapacağınız paylaşımın altına da 10 years challenge yazabilirsiniz. Ama siz isterseniz 10 yıl önce 10 yıl sonra etiketlerin kullanımını sağlayabilirsiniz. Etiketlerin kullanımı sonrasında da yapılan değişimler arkadaşlarınız ve takip eden kişiler tarafından yorumlanmaktadır. Oldukça eğlenceli olan akım olduğunu söylemekte fayda bulunuyoruz.

instagram 10 years challenge nedir ne işe yarar

İnstagram 10 years challenge nedir, instagram 10 years challenge ne işe yarar, instagram 10 years challenge nasıl yapılır, instagram 10 yıl önce akımı, instagram 10 yıl akımı ne işe yarıyor, instagram 10 yıl önce akımı anlamı ne. Kısa zaman içerisinde dünya genelinde başlatılan bu akımın ülkemize gelmesi çokta uzun olmadı. Şuanda hesaplar üzerinde takip ettiğiniz bir çok kişinin bu akımı kullandığını görebilirsiniz. Akım sizi hem geçmişe döndürürken hem de zamanın size verdiği değişiklikleri arkadaşlarınıza da göstermektedir.

instagram 10 years challenge nasıl yapılır

Akıma katılmak için elinizde 10 yıl önce olan bir resmin olması yeterlidir. 10 yıl önce ki halinizle şimdiki haliniz arasında ki farkı da arkadaşlarınızdan yorumlanmasını isteyebilirsiniz. Zaten akımın eğlencesi de atılan yorumlar ve takipçilerin verdiği tepkiyle birlikte eğlenceli hale gelmektedir.

instagram 10 years challenge nedir ne işe yarar, instagram 10 years challenge, instagram 10 years challenge nedir, 10 years challenge ne işe yarar, 10 years challenge nasıl yapılır, instagram 10 years challenge nasıl yapılır

  • Akım sadece instagram alanında değil facebook ve twitter uygulamasında da hızla yaygınlaşmaya devam etmektedir.
  • Sosyal medya alanında bir kıvılcım her şeye yetmektedir.
  • Kısa süre içerisinde bir anda popüler olan bir kişi görebilirken bir özellik de aynı şekilde popüler hale getirilmektedir.

10 yıl önceki bir resminizi şimdi ki resminizle beraber birleştirip akıma başlayabilmeniz mümkündür. instagram 10 years challenge nedir ne işe yarar konusunda aklınıza takılan sorularınızı yanıtlamaya çalışmış bulunuyoruz. Dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz; Facebook yüz tanımayı kapatamıyorum yazımıza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here