Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram sessize alınan hesabı açma ve açamıyorum diyenlere özel konuyu ele almış bulunuyoruz.

İnstagram uygulaması içerisinde takip ettiğiniz kişilerin gönderi veya hikayelerini sessize alabiliyorsunuz. Ve yine aynı şekilde sessize alınan hesaptan nasıl çıkılır? Noktasında sorunda yaşıyor olabilirisiniz. Biz de bu durumla alakalı olarak instagram sessize alınan hesabı açma ve açamıyorum noktasında gereken bilgilendirmeyi sağlayacağız.

İnstagram hesabınızda ayarlar bölümüne girip oradan da ‘’Gizlilik’’ bölmesine girerek devamında ‘’Sessize alınan hesaplar’’ sekmesine girdiğinizde burada kimlerin hesabı sessize alınmış ise onları görebilirsiniz. Ya da eliniz çarparak sessize aldığınız kişilerin burada görünmesinden ötürü memnuniyetsizliğiniz oluşabilir.

instagram sessize alınan hesabı açma ve açamıyorum

instagram sessize alınan hesabı açma

instagram sessize alınan hesabı açma noktasında yardımlarımızı sizden esirgememek için gerekli araştırmayı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Ki zaten siz böyle bir araştırma içerisine girdiyseniz bu ayarın nasıl sağlanacağı noktasında bir bilgiye sahip olamadığınız içindir. Şimdi vereceğimiz adımları doğru bir sıralama ile işleme koymanızla birlikte sorununuzu gidereceğinizi bilmenizi isteriz.

Öncelikli olarak instagram hesabınızın içerisine girişinizi gerçekleştiriniz. Sessize aldığınız tüm hesapların olduğu alana geleceğimizden dolayı ‘’Ayarlar’’ bölmesine giriyorsunuz. Devamında ise ‘’Gizlilik’’ bölmesine dokununuz. Açılan sayfa içerisinde ‘’Sessize alınan hesaplar’’ adı altında bir ekran göreceksiniz.

Oraya tıklamanızla birlikte burada gelen sayfada ne kadar kullanıcı sessize alınmışsa eğer tüm verileri görebileceksiniz. Sessize aldığınız bir hesabın üzerine dokununuz. Muhtemelen bu hesabı takip etmiyorsunuzdur. Ya da takip ediyorsunuzdur. Burada önemli olan zaten ilgili hesabı takip etmiyorsanız bile kısa süreliğine takibe almanız olacaktır.

instagram sessize alınan hesabı açamıyorum konusuna devam ederken gelen sayfadaki kişiyi takip etmiyorsanız takibe almanızı öneriyoruz. Takibe aldığınız hesabın ‘’Takip’’ yazan sekmesine dokununuz. Gelen sayfada ise ‘’Sessize alın’’ sekmesine dokununuz.

Açılan ekranda ‘’Gönderiler ve hikayeler’’ adı altında iki ayrı seçeneğin belirdiğini görebilirsiniz. Bunları sağa doğru kaydırmanızla birlikte artık gönderiler ve hikayeler sessizden alınmış ve açılmış olacaktır. Bundan sonraki evrede sorun olur ise bağlantılarınızı gözden geçirebilirsiniz. İnternetin kesik olmasından ötürü sorun yaşamış olabilirsiniz. Ve o kişiyi daha sonrasında da takipten çıkma işlemini isteğinize bağlı olacak şekilde değiştirebilirsiniz.

instagram sessize alınan hesabı açamıyorum
instagram sessize alınan hesabı açma ve açamıyorum
Önceki İçerikinternet Explorer sıfırlama ve sıfırlayamıyorum
Sonraki İçerikinstagram beğenileri ve görüntülemeleri gizle bende yok
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

1 Yorum

  1. Instgram hesabım giriş işlemi olmuyor lütfen yardım şifre ve epostam değiştir misler hesabım giriş işlemi olmuyor lütfen yardım edin.hesabım calindi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz