Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram remiksle görünmüyor ve çıkmıyor diyenlere özel paylaşımınızı sağlayacağız.

Dünyanın en gözde sosyal medya uygulamalarından birisi olan instagram uygulamasında gezintilerinizi kendinize bağlı olacak şekilde sağlayabilirsiniz. Ancak bazı özelliklerin çalışması ya da gelmesi konusunda sorun yaşayabilirsiniz. instagram remiksle görünmüyor ve çıkmıyor diyorsanız eğer gerekenlere bakacağız.

  • Remiksle özelliğini normal videolara uygulanmayacağını bilmelisiniz.
  • Sadece Reels videolarına uygulandığından ötürü hangi ayarın nasıl ve ne şekilde işleme konulacağı konusunda sizi aydınlatacağız.

instagram remiksle görünmüyor ve çıkmıyor

instagram remiksle görünmüyor ve çıkmıyor

instagram remiksle görünmüyor ise bunun nedeni daha öncesinde almış olduğunuz kısıtlama ile alakalıdır. Bir özelliğin olduğundan fazla kullanılmasından halinde diğer özelliklere de otomatik olarak kısıtlama gelmektedir. Dolayısıyla remiksle özelliğinin çıkmama nedeni ise tamamen sizinle alakalıdır.

Kısıtlama almadığınızı düşünüyorsanız eğer böyle bir durumda uygulama güncel değildir. Uygulamanın en kısa yoldan güncellenebilmesi için ilk olarak şifre bilgilerine hakim olmalısınız. Şifre bilgilerini biliyorsanız eğer instagramı kaldırıp yeniden yükleme sağlarsanız sorununuzu gidermiş olursunuz.

Remiksleme özelliğinin olup olmadığını reels videolarının olduğu alana gelerek bir videonun sağ üst alanında bulunan (…) noktalı bölmeye dokunmanız yeterlidir. Ardından ‘’Bu reels videosunu remiskle’’ seçeneğini görmüş olacaksınız. Yine görünmüyorsa bu durumda sunucu kaynaklı da sorun olabilir. Yani sizin yaşadığınız sorunun farklı kullanıcılarda olup olmadığını test edebilmeniz için diğer kişilere de sormanızı tavsiye ediyoruz. Onlarda böyle bir problem yok sadece sizde bu sorun varsa bu durumda sizin konuyu ilgili yöneticilere bildirmeniz gereklidir.

instagram remiksle çıkmıyor

instagram remiksle çıkmıyor istiyorsanız eğer tüm bu aşamalar neticesinde sorunu ilgili yöneticilere bildirmelisiniz. Onun içinde instagramın ‘’Ayarlar’’ bölümüne girerek oradan da ‘’Yardım’’ kısmına girdikten sonra ‘’Sorun bildir’’ üzerinden sorunu ilgili yöneticilere bildirebilirsiniz. Bahsedilen ayarlar ile birlikte sorun giderilmiş olacaktır.

Yani sorun instagram yöneticileri tarafından kontrol edilip devamında ise sizinle çözüm için işlem sağlanacaktır. Bu aşamada sormak istediğiniz ya da haricinde takıldığınız bir yer olur ise bize bunu yorum alanından bildirmelisiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

Önceki İçerikinstagram reels videosunu remiksleme
Sonraki İçerikXiaomi Mi 6 format atma ve sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here