Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram 2021 anılar bende yok ve çıkmıyor diyenlere özel neler yapılacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Dünyanın en çok girişi gerçekleştirilen sosyal medya uygulamalarından birisi olan instagram hesaplarına getirilen yenilikler hız kesmeden devam etmektedir. Yaşanan bu durumlar karşısında sizinde yeniliklerden geri kalmamanız için gereken verileri paylaşıyor olacağız. instagram 2021 anılar bende yok ve çıkmıyor diyenler arasındaysanız eğer hangi aşamaların gerekli olduğuna değineceğiz.

Getirilen yeni özellik sayesinde artık 2021 yılında ne paylaşım yaptıysanız eğer onların verilerini otomatik bir şekilde hikayenize ekleyebiliyor ve bu paylaşımın ön plana çıkmasına da imkan sunabiliyorsunuz.

instagram 2021 anılar bende yok ve çıkmıyor

instagram 2021 anılar

instagram 2021 anılar bende yok diye surat asıp moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. Her özellikte olduğu gibi bu özelliğinde hesabınıza gelmesi biraz zaman almış olabilir. Doğal olarak daha öncesinde geç gelen ya da gelmeyen özellikleri nasıl hesabınıza dahil ettirdiysek bunu da aynı şekilde hesabınıza dahil ettirmek mümkündür.

Öncelikle özelliğin nerede olduğuna dair verilerin iyi bilinmesi gerekmektedir. Şayet bu bilgiye sahip değilseniz neyin nerede olduğu konusunda bir fikir sahibi olamayabilirsiniz. Bu üzerinde durulması gereken konuların başında gelmektedir.

Şimdi isterseniz eğer özelliğin nerede olduğundan bahsedelim. Özellik instagram hesabınıza girdiğinizde hikaye alanına gelerek burada üst alanda bulunan gülen surat işaretine tıklamanız gereklidir. Gülen surata tıkladığınızda çıkartmalar arasında ‘’2021’’ yazısının büyük bir şekilde geldiğini görmüş olmanız gerekmektedir. Eğer hesabınızda böyle bir ibare yer almıyorsa o halde problem var demektir.

instagram 2021 anılar çıkmıyor sorununun yaşanma nedeni hesap içerisinde daha öncesinde almış olduğunuz bir kısıtlamayla alakalı olabilir. Böyle bir kısıtlama sonrasında özelliğin hesabınıza gelmesi gecikebilir. Ama ben böyle bir kısıtlamaya maruz bırakılmadım. Böyle bir sorun ile de karşılaşmadım diyorsanız bu durumda uygulama güncel olmadığından ötürü sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz.  Sorun bu şekilde de giderilmediyse o halde sorun bildir üzerinden problemi instagram yöneticilerine ayrıntılı bir şekilde bildirerek hesaplara eklenmiş olan bu yeni özelliğin sizde olmadığına dair bilgilendirme sağlayabilirsiniz.

instagram 2021 anılar bende yok ve çıkmıyor
Önceki İçerikCasper Via P1 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikinstagram hikayeye bağlantı ekleme ve koyma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz