Facebook yükleme başarısız paylaşım yapılmıyor. Hikaye alanına eklemiş olduğunuz ya da yapılan bir paylaşımda aldığınız bu hata sonrasında neler yapılacağını konu aldık.

Facebook’ta son zamanlarda karşılaşılan problemlerden birisi de hikayeye yükleme sağlandığında işlemlerin başarısız olduğu uyarısıyla karşılaşılmasıdır. Facebook’ta yapılan paylaşımınızın otomatik olarak hikayeye de de paylaşabiliyorsunuz. Facebook resim ve video paylaşım uygulaması olarak kendi ilerletmiş bir ağdır. Videolardaki süre sınırlandırmasının uzun olması, sayfaların ve grupların çoğalması uygulamada paylaşımı daha önemli kılmaktadır. Sosyal medya uygulamalarında bir özelliğin fazla kullanılması halinde o özelliğe anında kısıtlama getirilmektedir. Nitekim Facebook uygulamasında da aynı yöntemi uygulamaktadır. Facebook’ta 1 saat içerisinde ya da 1 gün içinde bir özellik olduğundan fazla kullanılmaya devam ederse işlem engellendi uyarısıyla karşılaşırsınız. Ya da yararlanmak istediğiniz özelliğin işleme girmediğini görebilirsiniz. Paylaşım sırasında yükleme başarısız oldu diyen kullanıcılar genellikle engellediğini düşünmektedir. Engelleme olup olmadığını ayarlarımız sonrasında karar verebilirsiniz.

Facebook yükleme başarısız paylaşım yapılmıyor

Facebook hikayede yükleme başarısız yazıyor, facebook hikaye yükleme başarısız diyor, facebook yükleme neden hata veriyor, facebook yükleme hata vermesin, facebook yükleme başarısız uyarısı, facebook hikayede paylaşım yapılmıyor. Facebook’ta normal ve hikaye paylaşımlarda ki yüklemeleriniz de hatalarla karşılaşıyorsanız eğer çözüme yönelik ayarları beraber kontrol edip sorunu ortadan kaldıracağız.

Facebook hikaye yükleme başarısız diyor

Paylaşım esnasında yükleme başarısız yazıyorsa yüklemeyi iptal ederek tekrardan deneme sağlayabilirsiniz. Normal olarak paylaşım yaptıysanız eğer askıda kalan işlemin hemen sağında x işareti bulunmaktadır. Buraya tıklamanız halinde yükleme iptal edecektir. Hikaye alanında yükleme başarısız diye bekleyen bir gönderi varsa eğer bu durumda sağ üst alanda bulunan (…) çizgili bölmeye tıklıyorsunuz.

Facebook yükleme başarısız paylaşım yapılmıyor, facebook yükleme başarısız, facebook hikayede yükleme olmuyor, facebook hikayede yükleme başarısız diyor, facebook yüklemeyi iptal etme, facebook paylaşım başarısız diyor
  • Yüklemeyi iptal et demenizle beraber işlemler iptal olacaktır.
  • Yüklemenin başarısız olmasının ana nedeni internet bağlantısının yavaşlığı olabilir. Haliyle farklı bir ağa bağlanarak tekrar denemeniz gerekiyor.
  • Uygulama giriş bilgilerine sahipseniz uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini sağlayabilirsiniz.
  • Yine olmuyorsa telefonu salladığınızda sorun bildir ekranı gelecektir. Bir şey çalışmıyor alanına girerek yaşanan sorunu facebook yetkililerine iletmeniz gerekiyor.
  • Eğer sürekli paylaşım yapan biriyseniz ve yaptığınız paylaşımlar siyasi, başkalarını rahatsız eden paylaşımlar isehesaba paylaşım kısıtlaması gelmiş olabilir.
Facebook yükleme başarısız paylaşım yapılmıyor, facebook yükleme başarısız, facebook hikayede yükleme olmuyor, facebook hikayede yükleme başarısız diyor, facebook yüklemeyi iptal etme, facebook paylaşım başarısız diyor

Facebook’ta paylaşım kısıtlamasına takıldıysanız belli bir süre hiçbir paylaşım yapmamaya dikkat edin. Kısıtlama kalktıktan sonra da yapılan paylaşımlarınıza dikkat edilmesi gereklidir.

Önceki İçerikGoogle Chrome sekmeler kendiliğinden kaydedilsin
Sonraki İçerikWhatsapp kişi paylaşma nedir ne işe yarıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz