Paylaş

Facebook başkasının gözünden gör bende yok. Facebook beklenen özelliğini tüm hesaplara getirirken bazı hesaplarda olmama nedenine kontrol edeceğiz.

Facebook profil ön izlemesini eski kullanıcılar iyi bilmektedir. Yakın zaman içerisinde Facebook’a üye olduysanız eğer bu özellik belli bir süreliğine kullanım dışı kalmıştı. Nedeni ise bu özellik hackerlar tarafından açığı olmasından kaynaklı düzenlemeye alınmıştır. Ve artık başkasının gözünden gör özelliği yine hesaplarda faal bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Bazı kullanıcılar kendi hesaplarında profil ön izlemesinin kendilerinde olmadıklarını dile getirmektedir. Durum bu şekilde olunca da yeni gelen özelliğin hesaplara dahil edilmeme nedenlerinin incelemelerini kontrol altına almış bulunuyoruz. Facebook ve diğer uygulamalar topluluk kurallarına önem vermektedir. Böyle olmadığı zaman ister istemez uygulamalardan uzak durulabilmektedir. Topluluk kuralını ihlal etmeniz halinde bazı özellikler hesaplarınızda çalışmaz hale gelmektedir. Ya da yeni getirilen özellikler sizlerin hesaplarına dahil edilmemektedir. Başkasının gözünden gör özelliğinin sizlerin hesabında olmama nedenine bakıp bunun sizin hesabınıza dahil edilmesini sağlayacağız.

Facebook başkasının gözünden gör bende yok

Facebook başkasının gözünden gör nerede, facebook profile dışardan bakma bende yok, facebook profile dışardan bakma nerede, facebook başkasının gözünden gör benim hesabımda neden yok, facebook profil ön izlemesi benim hesabımda görünmüyor. 2019 Yılı itibariyle Facebook kullanımı daha kolay hale gelmeye başlamıştır. Tüm özelliklerin daha rahatlatıldığını ve bu doğrultuda iyileştirmelere gittiğini de bilmeniz de yarar bulunmaktadır.

Facebook profile dışardan bakma yok

Profil düzenlemelerini her zaman yapabilmekteyiz. Fakat bu yaptığımız değişikliklerin dışardan nasıl görüldüğüne eminim ekli olmayan bir arkadaşınızdan bakıp kontrol etmek durumunda kalıyorsunuzdur. Lakin artık böyle bir işlem sağlamanıza gerek bulunmamaktadır. Kendi hesabınız içerisinde başkasının gözünden görmeyi aktif hale getirerek işlem sağlayabilirsiniz.

Facebook başkasının gözünden gör bende yok, facebook profile dışardan bakma yok, facebook profil ön izleme bende yok, facebook başkasının gözünden gör yok, facebook başkasının gözünden gör neden yok, facebook profil ön izleme görünmüyor
  • Bu özelliğin kullanabilmesi için ise hesaba girişinizi gerçekleştirip oradan da profil alanına gelerek ayar sekmesinin yanındaki (…) çizgili bölmeye tıklamanız yeterlidir.
  • Başkasının gözünden gör özelliğini görmüş olacaksınız.
  • Belirtiğimiz alana girdiniz ancak sizde böyle bir yer gelmiyorsa bunun için Facebook şifresini biliyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlamalısınız.
  • Uygulamaya güncelleme gelmiş mi bunları kontrol ederek güncellemesini devreye almalısınız.
  • Başka bir telefondan kendi hesabınıza girerek aynı özelliğin olup olmadığını kontrol ettikten sonra,
  • Yine görünmüyorsa bu durumda yapmanız gereken işlem sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere bildirmeniz gerekmektedir.
TAVSİYE YAZI: Facebook anında ilet bildirimlerini kapatma

Facebook üzerinde yaşanan sorun ile ilgili sağlanan ayarlar sonucunda probleminizi ortadan kaldırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here