Paylaş

Whatsapp kişi paylaşma nedir ne işe yarıyor. Whatsapp’ta birine bir numara gönderimi sağladığınızda bunu kişi paylaş üzerinden nasıl göndereceğini anlatacağız.

Whatsapp sohbet uygulamasının dışında durum paylaşımlarının yapıldığı, görüntülü ve sesli aramalarında yapıldığı mesajlaşma uygulamasıdır. İçerisinde barındırdığı özellikler sayesinde ilk yüklenen uygulamalar arasındadır. Bir yere gittiğinizde birini bulmakta ya da bir mekanı bulmakta zorluk çekiyorsanız hemen orada bulunan kişide konum göndermesini isteyebilirsiniz. Konum gönderimi denince de ilk aklımıza gelen uygulama whatsapp olmaktadır. Whatsapp üzerinden karşı tarafa konum göndererek nerede olduğumuzu belirtebiliriz. Ayrıca biri sizden ortak tanıdığınız bir arkadaşınızın numarasını istediğinde hemen ona kişinin numarasını gönderebilirsiniz. Rehberinizde bulunan numarayı bir yere not alıp göndermektense kişi alanına tıklayıp kişiyi karşı tarafla paylaşabiliyorsunuz. Whatsapp hesabınızda bu işlemi daha öncesinde yapmadıysanız eğer ayarlarınızı nasıl işleme koyacağınıza beraber göz gezdireceğiz.

Whatsapp kişi paylaşma nedir ne işe yarıyor

Whatsapp kişi paylaşma nerede, whatsapp kişi numarası gönderme, whatsapp birine numara gönderme, whatsapp rehberdeki numarayı gönderme, whatsapp kişi paylaşı bulamıyorum, whatsapp kişi paylaş yok, whatsapp kişi paylaş bende gözükmüyor. Whatsapp uygulaması içerisinde birine farklı bir numara gönderimi sağlamak istiyorsanız bu işlem için hangi adımların kontrol edilmesi gerektiğine birlikte bakacağız. Yapacağımız ayarlar sonrasında artık numarayı bir yere not etmeden direk olarak gönderim yapabileceksiniz.

Whatsapp kişi paylaş bende yok

Birinin bizim rehberimiz de bulunan bir numarayı kendisiyle paylaşmamızı istemesi üzerine whatsapp hesabına giriş gerçekleştiriyoruz. Hesabımıza giriş sağladıktan sonra sol alt köşede (+) işareti bulunmaktadır.

Whatsapp kişi paylaşma nedir ne işe yarıyor, whatsapp kişi paylaş, whatsapp numara gönderme, whatsapp numara yollama, whatsapp kişi paylaş nerede, whatsapp kişi bende yok
  • + işaretine tıkladığınızda gelen seçenekler arasında bulunan Kişi sekmesine tıklıyoruz.
  • Ardından kişi paylaş alanına yönlendirilerek rehberinizde bulunan kişilerin olduğu bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  • Kimin numarasını göndereceksiniz eğer o kişinin sağında bulunan kutucuğu işaretlemeniz yeterlidir.
  • Kişi paylaş alanına bu ekrandan ulaşım yapamıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz halinde sorun ortadan kalkmış olacaktır.
  • Karşı taraf numaranın kendisine iletilmediğini söylüyorsa normal bir mesaj gönderimi yapmayı deneyin.
  • Kişiyi paylaştığınız sırada internet bağlantısı kesilmiş olmasından dolayı da gitmemiş olabilir.
Whatsapp kişi paylaşma nedir ne işe yarıyor, whatsapp kişi paylaş, whatsapp numara gönderme, whatsapp numara yollama, whatsapp kişi paylaş nerede, whatsapp kişi bende yok

Takıldığınız veya whatsapp hakkında sormak istediğiniz farklı bir ayar varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here