Facebook Kişisel Hesabım Kapatıldı Resimli Anlatım ayarların nasıl yapıldığını, kimliği doğrulama, kapatılan hesabı açma ve geri alma adımlarını sizlerle paylaşacağız.

Dünyanın en popüler sosyal medya ağı Facebook, artık bir çok illegal gördüğü ve gözlemlediği hesapları kapatma yoluna giderek kullanıcılarının gerçek kimliklerini bilmek ve buna istinaden işlem sağlamak istemektedir. Kapatılan kişisel hesaplar sonrasında herhangi bir suçu olmadan hesabına erişimi engellenen kullanıcıların mağduriyetleri oldukça artmış bulunmaktadır. Bu durum karşısında herhangi bir önlem alınamaması Facebook kullanıcılarının da canını sıkmış durumdadır.

Sizler için konu ile ilgili bilgileri inceledik. Bu incelemelerimiz sonrasında edindiğimiz bilgileri siz kıymetli arkadaşlarla görsel ve yazılı şekilde paylaşacağız.

Facebook Kişisel Hesabım Kapatıldı Resimli Anlatım

Facebook Kişisel Hesabım Kapatıldı Resimli Anlatım, facebook ile kimliği doğrula, facebook kapatıldı nasıl açabilirim, kişisel hesabım kapatıldı nasıl açabilirim, facebook hesabını geri alma, facebook kapatılan hesabı açma hilesi

Facebook Kişisel Hesabım Kapatıldı Resimli Anlatım ile ilgili olarak öncelikle bilgisayarımızdan boş bir İnternet sayfası açtıktan sonra arama satırı bölümünü temizleyip,

  • https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907 ya bu bağlantıya tıklayıp direk sayfanın açılımını sağlayabilirsiniz. Ya da adres satırına bu bilgileri not olarak ekleyebilirsiniz. Tabi bu işlemleri normal mobil cihazınızda da sağlayabilirsiniz.

Facebook ile kimliği doğrula

Facebook Kişisel Hesabım Kapatıldı Resimli Anlatım, facebook ile kimliği doğrula, facebook kapatıldı nasıl açabilirim, kişisel hesabım kapatıldı nasıl açabilirim, facebook hesabını geri alma, facebook kapatılan hesabı açma hilesi

Facebook ile kimliği doğrula işlem adımlarımız için gelecek olan sayfadaki bilgileri aşağıdaki şekilde girişini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Giriş E-posta adresin veye cep numarası; Bu alana kapatılan hesabınıza giriş yaptığınız mail adresinin girişini gerçekleştiriyoruz.
  • Nüfus cüzdanınızda yazan adınız ve soyadınız; Bu kısma ise sizin kimlikteki isim soy isim bilgilerinizi yazıyoruz.
  • Dosyaları Seç: kısmına ise kimliğiniz TC numarasını, seri numarasını ve doğum tarihinizin kapalı bir resmini ekledikten sonra,
  • Ek bilgiler: Sayın Facebook yöneticileri, kapatılan kişisel hesabımın geri alınabilmesi adına sizlerin huzuruna kimlik bilgilerimi eklemiş bulunmaktayım. Hesabımı geri alma hususunda sebepsizce kapatılan bu hesabın ivedil olarak geri verilmesini istiyorum. Bir anda hiç bir sebep yokken kapatıldığı için yaşatılan mağduriyetim için de hızlı bir şekilde işlem sağlanmasını istiyorum” yazdıktan sonra,

Facebook ile kimlik doğrulama, kişisel hesabım kapatıldı nasıl geri alabilirim, facebook hesabını geri alma, facebook kapatılan hesabı açma hilesi yok zatende var diyelim biz yasal bir yol ile açılımı sağlıyoruz. Bu işlemler sonrasında facebook hesabınıza geri ulaşabileceksiniz.

Dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz ”Facebook Hesabıma Giremiyorum Resimli Anlatım makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz