Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook reels videosu oluşturma aşamaları hakkında bilgilendirme vereceğiz.

Dünya genelinde en çok girişi sağlanan platformlardan bir tanesi haline gelen Facebook uygulamasında bilindiği üzere Reels videoları da artık keşfet alanına düşmeye başlamıştır. Hal böyle iken eminim siz de Facebook reels videosu oluşturma araştırması içerisine girmişsinizdir.

  • Yaptığımız araştırma ve edindiğimiz bilgilendirmeleri sizlere paylaşarak sorunun giderilmesini sağlayacağız.
  • Vereceğimiz aşamalar neticesinde problemsiz şekilde ilerleme gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook reels videosu oluşturma

Facebook reels
  1. Facebook Reels oluşturma

Reels videoların oluşumu konusunda daha önce yapmadıysanız eğer bilgilere hakim olamayabilirsiniz. Dolayısıyla bunun içinde sizi kimse yargılayamayacaktır. Durumun kontrollerini sağlayabilmeniz için ise biz sizin adınıza araştırmalarımızı sağlamış bulunuyoruz.

  • Öncelikle hesabınıza girmenizi istiyoruz.
  • Hesabınıza giriş işlemi yapmanızla birlikte gelen sayfanın alt tarafında video simgesine benzer ya da watch adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  • İlgili alana tıklamanızla birlikte burada hem Reels videolarının hem de uzun videoların paylaşıldığı bir alan gelecektir.
  • Gelen alanın üst tarafında yer almakta olan (+) işaretine tıklamanız durumunda artık direk olarak video alanına ulaşım sağlamış olacaksınız.
  • Yeni ister galerinizden bir video içeriği seçip yüklemesini sağlayabilirsiniz. İsterseniz de videonuzun kendiniz yeni bir video çekerek başlatabilirsiniz.
  • İçerik size ait olacağından dolayı kararda tamamen size bağlı olacak şekilde değişkenlik göstermektedir.
  • Facebook reels video

Bahsedilen alana gelerek belirtilen aşamaları işleme koymanız ile birlikte reels videosunu oluşturup yayına vermiş olmanız gerekmektedir. Ancak siz bu ayarları gerçekleştiriyor olmanız rağmen sorun yaşıyor iseniz bunun nedenini araştırmak size değil bizim işimiz olduğundan ötürü de onu da araştırmış bulunuyoruz.

Haliyle buna neden olan etkenlerin başında yavaş internet bağlantısı ve arka planda çalışan uygulamalar gelmektedir. Kontrollerinizi sağlamanız doğrultusunda sorunun giderildiğini de görmüş olacaksınız. Facebook hakkında merak ettiğiniz bir yer varsa bize yorumdan dile getirebilirsiniz.

Facebook reels videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz