Facebook Hesabıma Giremiyorum Resimli Anlatım ile işlemleri paylaşıp, şifresiz nasıl girilir, facem açılmıyor faceye giremiyorum, facebooka giremiyorum, faceme giremiyorum, açılmıyor gibi sorularınızın çözümünü de makalemizde paylaşacağız,

Herkesin aktif olarak kullanım sağladığı ve günlük yaşantımızın vazgeçilmezleri arasında yer alan Facebook hesaplarında son zamanlarda yaşanan giriş sorunları oldukça can sıkıcı bir hal almış durumda. İşlem adımları ile ilgili Facebook hesabına giriş sorunları hususunda yaşanan problemlerle ilgili gerekli araştırmaları siz değerli makale okurlarımız için gerçekleştirdik.

Facebook Hesabıma Giremiyorum Resimli Anlatım

Facebook Hesabıma Giremiyorum Resimli Anlatım işlem adımlarımız için aşağıdaki adımlarımızı izlemeniz halinde sorun kalmayacaktır.

Facebook Hesabıma Giremiyorum Resimli Anlatım, faceye giremiyorum, facem açılmıyor, face açılmıyor, facebooka giremiyorum, faceme giremiyorum, facem açılmıyor, hesabım açılmıyor

Facem açılmıyor

Facebook açılmıyor ile ilgili sorunlarınızın giderilebilmesi için öncelikle bilgisayarımızdan boş bir İnternet sayfası açıyoruz,

Facebook Hesabıma Giremiyorum Resimli Anlatım, faceye giremiyorum, facem açılmıyor, face açılmıyor, facebooka giremiyorum, faceme giremiyorum, facem açılmıyor, hesabım açılmıyor

Faceye giremiyorum

eski facebook hesabımı nasıl açarım ile ilgili işlem adımlarımızın devamını sağlarken karşımıza Facebook tarafından ”Giriş Sorunu Bildirin” ekranındaki bilgileri aşağıdaki bilgiler kapsamında dolduruyoruz,

  • İletişim E-posta Adresi: Bu alana Facebook’un sizinle iletişime geçebileceği bir mail adresi yazıyoruz yalnız mail adresine sizinde erişim yapmanız gerekmektedir.
  • Sorunun Açıklaması: 

”Sayın Facebook Yöneticileri, ”asdada@hotmail.com” adresi üzerinden açmış olduğum Facebookum açılmıyor, facebook çalışmıyoru, facebook hesabıma giriş yapamıyorum, eski facebook hesabımı nasıl açarım, facebook şifresiz nasıl girebilirim  vb, sorunlar yaşadığımdan ötürü hesap ile ilgili ayarların tarafınızdan sağlanarak geri dönüşün yapılmasını rica ediyorum.

  • Dosyaları Seç: Facebook iletişime geçme işlemleri sonrasında Facebook’un sizinle iletişime geçmesi için ilgili kimlik bilgilerimizin gönderimini sağlıyoruz.

Yaptığımız işlem sonrasında alt satırda bulunan ”Gönder” ikonuna tıkladıktan sonra Facebook yetkilileri ile iletişime geçmiş olacaksınız. Bu işlemler sonrasında hesabınızın sizin olup olmamasıyla alakalı olarak Facebook yetkilileri gerekli incelemeleri gerçekleştirecektir. Bu incelemeler yaklaşık 10 gün içerisinde tamamlanacaktır. İşlemler tamamladıktan sonra Facebook sizin iletişim mail adresinize bir link gönderecektir.

Bu linki sizlere gönderdikten sonra artık hesabınıza giriş işlemi sağlayabilirsiniz. Eğer geri dönüşte bir problem yaşar iseniz bu işlem adımlarını hatalı yaptığınızdan ya da mail adresinizde bir sıkıntı olmasından kaynaklıdır.

Eğer isterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz instagram Hesabıma Giremiyorum Resimli Anlatım ilgili makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz