Bip sohbete duvar kağıdı ekleme koyma. Turkcell’in geliştirmiş olduğu bip messenger hesabında sohbet alanına duvar kağıdı koymak için yazımıza bakabilirsiniz.

İletişimin bir çoğunu mesaj olarak yaptığımız için mesaj alanındaki uygulamalarında çoğaldığını görebilmek hiçte zor değildir. Whatsapp uygulaması sonrasında bip messenger indiren kişi sayısı da oldukça fazladır. Turkcell bedava internet bağlantısını turkcell hattı kullanan kişilere uygulamayı indirmesi durumunda vermektedir. Ancak Bip uygulamasını sadece Turkcell hattı kullanan kişiler değil diğer GSM operatörüne sahip kullanıcılar da telefonlarına indirmektedir. Tıpkı whatsapp uygulamasında olduğu gibi bu alanda da görüntülü, sesli ya da mesajlaşmalarınızı internet üzerinden sağlayabiliyorsunuz. İnternet olması durumunda görüşmelerinizi her türlü gerçekleştirmenize imkan sunulmaktadır. Bip uygulamasında sohbet ettiğiniz sırada duvar kağıdının seçeceğiniz bir resim olması da yine sizin elinizde olan bir işlemdir. Duvar kağıdının nasıl ekleneceğine de birlikte kontrol edip gidereceğiz.

Bip sohbete duvar kağıdı ekleme koyma

Bip duvar kağıdı nerede, bip duvar kağıdı nasıl eklenir, bip duvar kağıdı eklenmiyor, bip duvar kağıdı koyma, bip sohbete duvar kağıdı eklemek için yapmam gerekenler, bip mesaj alanına duvar kağıdını koymak istiyorum, bip duvar kağıdı ekleme var mı. Hemen hemen tüm özellikleri whatsapp ile aynı olan bip messenger uygulamasında sohbet alanına duvar kağıdı ekleyebiliyorsunuz. Ama uygulamayı yeni indiren biriyseniz elbette ki bazı işlemlerin nereden yapıldığını bilemeyebilirsiniz.

Bip duvar kağıdı nerede

Bip messenger alanında sohbet ettiğiniz kişiyle yaptığınız görüşmenin arka duvar kağıdına resim ekleyebilmek için uygulamanın içerisine girişimizi sağlıyoruz. Sağ alt kısımda bulunan ‘’Profil’’ alanına tıkladıktan sonra gelen seçenekler içerisinde ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş yapıyoruz.

Bip sohbete duvar kağıdı ekleme koyma, bip sohbete duvar kağıdı ekleme, bip duvar kağıdı nerede, bip duvar kağıdını bulamıyorum, bip sohbete duvar kağıdı koyma, bip duvar kağıdı eklenmiyor

Açılan ekranın en üsttün de yer alan ‘’Sohbet ayarları’’ kısmına tıklıyoruz. Oraya giriş yaptıktan sonra zaten gelen seçeneklerde ‘’Duvar kağıdı’’ bölmesini görebilirsiniz. Duvar kağıdına tıkladığınız da karşınıza ilgili duvar kağıtları gelecek ama bunları beğenmediyseniz üst alanda ‘’Galeri’’ kısmına girebilirsiniz.

Galeri alanına girdikten sonra ise artık sizin kendi resminiz ya da telefon da bulunan resimlerden beğendiğiniz bir resmi duvar kağıdı yapmış olacaksınız. Sağlanan ayarlar sonrasında sohbet alanına girdiğiniz de galeride seçtiğiniz resmin mesaj alanında olduğunu görebilirsiniz.

Bip sohbete duvar kağıdı ekleme koyma ayarları işleme girmezse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. İnternet ile çalışan uygulama olmasından ötürü internet bağlantısını gözden geçirelim.

Tavsiye yazı olarak isterseniz Bip okundu bilgisi çıkmasın görünmesin yazımıza bakabilirsiniz.

Bip sohbete duvar kağıdı ekleme koyma, bip sohbete duvar kağıdı ekleme, bip duvar kağıdı nerede, bip duvar kağıdını bulamıyorum, bip sohbete duvar kağıdı koyma, bip duvar kağıdı eklenmiyor Bip sohbete duvar kağıdı ekleme koyma, bip sohbete duvar kağıdı ekleme, bip duvar kağıdı nerede, bip duvar kağıdını bulamıyorum, bip sohbete duvar kağıdı koyma, bip duvar kağıdı eklenmiyorBip sohbete duvar kağıdı ekleme koyma, bip sohbete duvar kağıdı ekleme, bip duvar kağıdı nerede, bip duvar kağıdını bulamıyorum, bip sohbete duvar kağıdı koyma, bip duvar kağıdı eklenmiyor

Önceki İçerikFacebook hatırlatmayı kapatma kapanmıyor
Sonraki İçerikinstagram hikaye bölünmüyor hemen bitiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz