Paylaş

Bip okundu bilgisi çıkmasın görünmesin. Mesajı okuduğum bip uygulamasında görünmesin diyenlere özel hazırladığımız yazımız işinizi fazlasıyla görecektir.

Whatsapp’a rakip olarak Turkcell tarafından geliştirilmekte olan Bip messenger uygulaması artık tüm telefonlardaki yerini almaya başlamış durumdadır. İçerisindeki özellikler ve kullanımıyla whatsapp uygulamasını aratmamaktadır. Bip messenger hesabına giriş yaptıktan sonra artık arkadaşlarınızla yazışmaya başladıysanız bir çok konuyu da merak etmeye başlamışsınızdır demektir. Misal bip uygulamasında size yazan kişinin mesajınızı okuyup okumadığını öğrenmesini istemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda okundu bilgisinin kapatılması gereklidir. Mesajı okuduğunuz mavi tik karşı tarafa görünmemesi adına işlemleri gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Ayarlarla birlikte artık bip messenger üzerinden size yazan biri mesajı okuyup okumadığınızı anlamadığı için siz de bir cevap beklemeyecektir.

Bip okundu bilgisi çıkmasın görünmesin

Bip mesajı okuduğum görünmesin, bip mesajı okuduğum bilinmesin, bip okundu bilgisi kapatma, bip okundu bilgisi nasıl kapatılır, bip okundu bilgileri çıkmasın, bip okundu bilgisi karşı tarafa görünmesin, bip okundu ayarları nasıl yapılır. Bip messenger hesabında okundu işlemlerine yönelik ayarlarını için bahsedilen işlemleri sağladıktan sonra en ufak bir sorun yaşamayacaksınız.

Bip mesaj okuduğum görünmesin

Bip uygulamasında arkadaşınızın, akrabanızın ya da sevdiğiniz birinin size attığı mesajı okundu bilgisi karşı tarafa gitmesin istiyorsanız uygulama içerisinde bir kaç ayarın yapılması gereklidir. Sağlanacak ayarlar neticesinde sorunsuz bir şekilde mesajları okuduktan sonra karşı tarafa gitmeyecektir.

Bip okundu bilgisi çıkmasın görünmesin, bip mesaj okuduğum görünmesin, bip okundu bilgisi gitmesin, bip mavi tik olmasın, bip okundu bilgisi kapatma, bip okundu kapanmıyor

Bip uygulamasına girdikten sonra sağ alt tarafta bulunan ”Profil” tıkladıktan sonra ”Ayarlar” bölüme tıklıyoruz. Oradan da ”Sohbet ayarları” alanına erişim gerçekleştiriyoruz. Sohbet ayarlarına girdikten sonra alt tarafta ”Okundu bilgisi” yazısını göreceksiniz. Okundu bilgisi aktif durumdaysa bunu sola çekerek kapatabilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra artık bip messenger uygulamasında size yazmış olan kişiler mesajını okumanıza rağmen okundu bilgisi onlara görünmeyecektir. Ama siz yaptınız hala daha işlemler görünüyor ise uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. İnternet bağlantı ayarlarını da kontrol ederek tekrar deneme sağlamanız yeterliliğini koruyacaktır.

Ele aldığımız Bip okundu bilgisi çıkmasın görünmesin işlemleriyle alakalı aklınıza takılan bir nokta varsa bizimle bu durumu yorumda belirtebilirsiniz. Bizler de yorum bilgilerine istinaden incelemeleri sağlayıp geri dönüşleri ivedi şekilde sağlayacağız.

Bip okundu bilgisi çıkmasın görünmesin, bip mesaj okuduğum görünmesin, bip okundu bilgisi gitmesin, bip mavi tik olmasın, bip okundu bilgisi kapatma, bip okundu kapanmıyorBip okundu bilgisi çıkmasın görünmesin, bip mesaj okuduğum görünmesin, bip okundu bilgisi gitmesin, bip mavi tik olmasın, bip okundu bilgisi kapatma, bip okundu kapanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here