Paylaş

instagram hikaye bölünmüyor hemen bitiyor. Gelen yeni güncelleme ile artık video bölünmeden atabilirken sorun yaşayanlar için çözüm yazımızda.

İnstagram hikaye alanına getirilen yenilikler hız kesmeden devam ederken yeniliklerden yararlanmayan kullanıcılar da stres yaşamaya devam etmektedir. Hikayeyi artık 15 saniye içerisinde bitirmeden videoyu uzunca çekebiliyorsunuz. Hikaye özelliğinin en fazla kullanımı sağlanan uygulamalarından biri olan instagram hesaplarında paylaşımlar her geçen gün artmaktadır. Paylaşımlara bağlı olacak şekilde bu alana ayrıca yeniliklerde getirmektedir. 15 saniye sonra video düzenlemeye giderken artık çekeceğiniz süreyi kendiniz belirliyorsunuz. Yani bir süre dilimi olmadan istediğiniz kadar video çekebilmek mümkündür. Videolar 15 saniyelik dilimlere bölünmektedir. Ekranda zaten bölümlere ayrıldığı görülse de hiç elinizi çekmediğiniz sürece devam edecek ve siz ne kadar konuşmak ya da videoyu ne kadar çekmek istiyorsanız parçalıda olsa instagram bunu ekleyecektir. Ancak bazı kullanıcılar hikaye alanında video çekimi sırasında bu bölünmelerin devreye girmediğini kendi hesaplarında olmadığı belirtmektedirler. Onun için ilgili incelemeleri yaparak sağlanacak işlemleri yazımızda paylaşacağız.

instagram hikaye bölünmüyor hemen bitiyor

instagram hikaye 15 saniyede bitiyor, instagram hikaye devam etmiyor, instagram hikaye parçalanmıyor, instagram hikaye neden bölünmüyor, instagram hikayede video çekmeye devam etmiyor, instagram hikayemde uzun videoları ekleyemiyorum. Hikaye kısmına getirilen yenilikle birlikte hesabın içerisinde hikaye alanında video çekenler için 15 saniye sınırını kaldırdı. Ama bazı hesaplarda bu işlem devreye girmediği için neden dolayı olduğunu birlikte inceleyeceğiz.

instagram hikaye 15 saniyede bitiyor

Eğer hikayeyi eklemek istediğiniz de 15 saniyeden fazla bir video eklemek istiyorsanız artık bunu yapabilmek mümkündür. Video hiç kesilmeden parçalı şekilde devam etmektedir. Bunun için yapılan ekstra bir işlem bulunmamaktadır. Videoyu çekmeye başladığınız da 15 saniye bittikten sonra bir diğer 15 saniyeye geçmektedir. Paylaşım ise ayrı ayrı değil tek seferde işleme girmektedir.

instagram hikaye bölünmüyor hemen bitiyor, instagram hikaye hemen bitiyor, instagram hikaye 15 saniyede bitiyor, instagram hikaye parçalanmıyor, instagram hikaye bölünmüyor, instagram hikayeme uzun video eklenmiyor

  • Hesabınızda hikaye alanında video çekmek istediğiniz de orta bölüme uzun basınca artık videolar otomatik olarak devam etmektedir.
  • Yani hemen kapanmadan dilediğiniz gibi çekmeye müsaade bulunuyor.
  • Sizin hesabınıza hala daha bu özellik gelmediyse instagramı apple store ya da play store alanından güncellemeniz gerekiyor.
  • Sağlanan bu güncelleme sonrasında özellik sizin hesabınıza getirilecektir.
  • Olmaz ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Buna rağmen olmuyorsa farklı bir telefondan kendi hesabınıza giriş yaparak sizle alakalı mı yoksa uygulama ile ilgili mi bunu kontrol ediyoruz.
  • Son olarak sorun bildir üzerinden özelliğin çalışmadığını instagram yetkililerine bildirebilmeniz mümkündür.

instagram hikaye bölünmüyor hemen bitiyor sorununu belirtilen işlemlerle birlikte çözüme kavuşturabilirsiniz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız instagram hikayeme bakanlar gözükmüyor konumuzu inceleyebilirsiniz.

instagram hikaye bölünmüyor hemen bitiyor, instagram hikaye hemen bitiyor, instagram hikaye 15 saniyede bitiyor, instagram hikaye parçalanmıyor, instagram hikaye bölünmüyor, instagram hikayeme uzun video eklenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here