Paylaş

Facebook hatırlatmayı kapatma kapanmıyor. Facebook hesabına geçirdiğiniz süre için hatırlatma koyduysanız devre dışı bırakmak için detaylar haberimizde.

Facebook hesabında paylaşılan video paylaşımlarının uzun olması bu alanda oldukça fazla zaman alabilmektedir. Dünya genelinde en fazla kullanıcı kitlesine sahip olan uygulamalarından biri Facebook hesabında artık hatırlatma koyma işlemlerini kendiniz sağlayabiliyorsunuz. Koyulan hatırlatma süresini kendiniz belirlediğiniz için zaman dilimi dolduktan sonra otomatik olarak hatırlatma ekrana gelmektedir. Gerek kullanım sağlanan telefonlarda gerekse de sosyal medyanın hemen hemen tüm uygulamalarında artık hatırlatma görebilmek mümkündür. Ama belli bir zaman geçtikten sonra hatırlatmanın gelmesinden kaynaklı problem yaşarsanız yine koyulan şekilde geri kaldırmayı da kendiniz sağlayabilirsiniz. Bunun nasıl olduğunu ise hazırlanan makalemizi incelemeniz yeterlidir.

Facebook hatırlatmayı kapatma kapanmıyor

Facebook koyulan hatırlatmayı geri alma, facebook hatırlatma nasıl kapatılır, facebook hatırlatmayı kapatmak için ne yapmam gerekiyor, facebook hatırlatmayı devre dışı bırakma, facebook hatırlatma devre dışı kalması için hangi yolları takip etmem gerekiyor. Facebook’ta tüm uygulamalar gibi gelen her yeni güncellemesiyle birlikte yeniliği kendi hesaplarına getirmektedir. Haliyle diğer uygulamalara gelen hatırlatma özelliği anında facebook hesaplarına da gelmiş durumdadır. Geçirdiğiniz zaman dilimi fazla ise buna dur diyebilmek için hatırlatma koyabiliyorsunuz. Ama belli zamandan sonra bunu istemediğiniz andan itibaren hatırlatmayı da kaldırmak yine sizin elinizde.

Facebook hatırlatma nasıl kapatılır

Hatırlatmanın kaldırılabilmesi yani devre dışı kalabilmesi için facebook hesabına giriş yaparak sağ tarafta bulunan ayarlar bölmesine giriş gerçekleştiriyoruz.

Facebook hatırlatmayı kapatma kapanmıyor, facebook hatırlatma kapatma, facebook hatırlatma nasıl kapatılır, facebook hatırlatmayı devre dışı bırakma, facebook günlük hatırlatma gelmesin, facebook hatırlatma çıkmasın

  • Ayarlar alanı girdikten sonra sayfayı aşağıya doğru kaydırdığınız da gelen ekranda Facebook’ta geçirdiğin süre adı altında bir sayfa göreceksiniz.
  • Bu alana girerek gelen ekranda ‘’Günlük hatırlatma’’ ekranına giriş gerçekleştirelim.
  • Giriş sağlandıktan sonra gelen ekranda bir zaman dilimi seçilidir. Burada seçilen zaman yine sizler tarafından seçildiği için hepsini 0 yaptıktan sonra kaydetme işlemlerini sağlayabilirsiniz.
  • Artık uygulama da gezinti sağladığınız da kesinlikle karşınıza hatırlatmaya dair bir uyarı gelmeyecektir.
  • Ayarların yapılması sonrasında sorun devam ederse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak ve yapılan işlemleri internet bağlantısı varken yokken kontrol yapmanız gerekiyor.

Facebook hatırlatmayı kapatma kapanmıyor yönündeki işlemleri belirttiğimiz şekilde işleme aldırmanız yeterlidir. İsterseniz sizin için hazırladığımız Facebook hikayeye his ekleme eklenmiyor haberimizi de inceleyebilirsiniz.

Facebook hatırlatmayı kapatma kapanmıyor, facebook hatırlatma kapatma, facebook hatırlatma nasıl kapatılır, facebook hatırlatmayı devre dışı bırakma, facebook günlük hatırlatma gelmesin, facebook hatırlatma çıkmasınFacebook hatırlatmayı kapatma kapanmıyor, facebook hatırlatma kapatma, facebook hatırlatma nasıl kapatılır, facebook hatırlatmayı devre dışı bırakma, facebook günlük hatırlatma gelmesin, facebook hatırlatma çıkmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here