Youtube Kanal Açmak istiyorum Para Kazanma işlemleri için sizleri bu yazımızda bilgilendireceğiz. Youtuber olma yolunda neler yapılması gerektiğini makalemizde kapsamlı olarak anlatımını gerçekleştireceğiz.

Video izleme platformu olarak bilinen Youtube üzerinde her gün yüklenen videolarla birlikte daha çok gezinti sağlamaktayız. Eminim sizler de güzel, komik anlarınızı bir çok kitleye ulaştırmak aynı zamanda bu iş üzerinden de para kazanmak istiyorsunuzdur. Öncelikle youtuber olabilmeniz için bir kanalınızın olması gerekmektedir. Bu kanalın ise nasıl açıldığını bilmeniz gerekiyor. Sonrasında yayınlamasını sağladığınız videolar ile birlikte hem abone sayısını artırabilirsiniz hemde buna bağlı olacak şekilde izleme oranınızı yükseltebilirsiniz. Tabi bunu sağlayabilmeniz için kanalı oluşturduktan sonra belli bir kitleye ulaşmanız ve abone sayınızın artırmanız gerekmektedir. Yani sürekli video atarak çalışmalarınızı hızlandırmanız lazım böylelikle abone sayınız istenilen hedefe ulaşımını sağlayacaktır. Ve ilerleyen zaman diliminde de para kazanmayı hedef haline getirebilirsiniz.

Youtube Kanal Açmak istiyorum Para Kazanma

youtuber olma, youtube para kazanma, youtube kanal açamıyorum, youtube kanal açma, youtube kanalı nasıl açarım, youtube kanal oluşturma, youtube kanal nasıl oluşturulur gibi bu tarzda gelen sorularınızın cevabı hazırlamış olduğumuz makalemizde yer almaktadır. Yapacağınız ayarlar sonrasında kanalınızı oluşturup youtuber olma yolunda ilerlemenizi sağlayabilirsiniz.

Youtube Kanal Açma

Yapılan işlem ayarları sonrasında youtube üzerinden kanal açma adımlarımızın sağlanabilmesi için ilk olarak bize lazım olan şey google hesabının var olmasıdır.

  • Dolayısıyla ilk olarak google hesabı oluşturup,
  • Uzantımıza google hesabımızla giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra,
  • Kanal oluşturabilmemiz için https://www.youtube.com/create_channel bağlantısına tıklayıp ya da bu yazılan bilgilendirmeyi tarayıcınıza yazarak işlemlerinize devam ediyorsunuz.

Youtube Kanal Açmak istiyorum Para Kazanma, youtuber olma, youtube para kazanma, youtube kanal açamıyorum, youtube kanal açma, youtube kanalı nasıl açarım

Youtube Kanalı Nasıl Açarım

Yapılan işlem ayarları sonrasında siz bağlantıya tıkladığınız andan itibaren google hesabınız olduğu için otomatik olarak karşınıza böyle bir ekran gelecektir.

  • Gelecek olan bu ekran üzerinden isim ve soy isim bilgileriniz yer alacaktır. ”Kanal Oluştur” diyerek ayarlarınıza devam ediyorsunuz.

Youtube Kanal Açmak istiyorum Para Kazanma, youtuber olma, youtube para kazanma, youtube kanal açamıyorum, youtube kanal açma, youtube kanalı nasıl açarım

Youtuber Olma

Youtube kanalı kanal oluştur dedikten sonra oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerinde gördüğü gibi bende sizinle birlikte artık bir kanal sahibi olmuş bulunmaktayım.

Nasıl youtuber olunur?

  • Bu alanda iyi bir youtuber olmak için çok orjinal ve taklitlerden sakınacak videolar çekmelisiniz.
  • Yani şöyle ki özgün ve daha öncesinde yapılmamış videolar çekmeniz durumunda bir anda parlayabilirsiniz. Haftalık en az bir video paylaşmanızda fayda bulunmaktadır. 1000 Abone sonrasında artık para kazanmaya da başlayabilirsiniz.

İlerleyen dönemlerde yaptığınız bu işlem sonrasında iyi bir youtuber olursanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız:) iyi gezintiler dileriz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz