instagram Akış Yenilenmiyor Hatası Cözümü için neler yapmanız gerektiğini yazımızda kapsamlı olacak şekilde sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. İnstagram hata veriyor, görüntü yüklenemedi hatası ve akış sırası gibi bağlantıda alınan hatanın giderilmesini sizlere sunacağız.

İnstagram uygulamasında arkadaşlarımızın paylaşım sağladığı fotoğraflar, resimler, ana profil ekranımız ve tüm bağlantılarda yaşanan akış yenilenemedi hatası son zamanlarda artış göstermesinden ötürü sorunun nasıl giderileceğini sizler için araştırmış bulunmaktayız. Problemin genelinde yatan sebep internet veri tabanıyla alakalı olduğu için yüksek ihtimalle bu hatayı alan kullanıcıların tamamında internet bağlantısında sorun olmasından ötürü problem yaşanmaktadır. Lakin bazı durumlarda farklı uygulamalara giriş yapılırken instagram uygulamasında gelen bu hata oldukça huzursuz etmek durumundadır. Bunun önüne geçilebilmesi için ise yapılacak olan ayarları aşağıda sizlere kapsamlı olarak anlatımını gerçekleştireceğiz.

instagram Akış Yenilenmiyor Hatası Cözümü

instagram akış yenilenemedi, instagram hata veriyor, instagram görüntü yüklenemedi, instagram görüntü yüklenmiyor, instagram akış sırası, instagram yükleme sorunu, instagram veriler gelmiyor tarzındaki problemlerin giderilebilmesi için yapılacak olan işlem ayarlarını sizlere sunumunu gerçekleştiriyor olacağız.

İnstagram Görüntü Yüklenmiyor

İnstagram uygulamasında akış yani görüntü yüklenmiyorsa bu durumda artık üzülmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Alınan hata ile ilgili olarak ilk yapmanız gereken işlem;

 • İlk olarak internet veri bağlantısını kontrol ettikten sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.
 • İşlem adımı sonrasında sorun giderilmedi ise bu durumda tarayıcı verilerini temizlenmesini sağlamanız lazım.

İnstagram Hata Veriyor

İnstagram uygulamasında hata alınmaya devam ederken bu durumda yapacağınız işlem adımlarından diğeri de tarayıcı verilerini temizlemek olacaktır.

 • Kullanım gerçekleştirmiş olduğunuz telefonun özelliğine bağlı olarak tarayıcıya girip verileri temizleme işlemi sağlıyorsunuz.
 • Yaptığınız işlem sonrasında internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Kontrolleri sağladıktan sonra hala daha İnstagram uygulamasına giriş yapamıyorsanız.
 • Cep telefonunuza DNS vermeniz gerekmektedir.
 • Verilecek olan DNS’ler; ”8.8.8.8” ve ”8.8.4.4” olarak güncel şekilde güncellemeleri sağlıyoruz.
 • Yaptığınız işlem ayarları sonrasında hala daha bağlantıyla alakalı sorun var ise bu durumda bir telefonu kapatıp açın sonrasında sorunun giderileceğini sizlerde görebilirsiniz.
 • Son olarak eğer Wi-fi bağlantısından deneme yapıyorsanız kendi mobil veriye bağlanmanızı tavsiye ediyoruz.
İnstagram Akış Yenilenemedi

Yapılan işlem adımları sonrasında aşağıda uyarısını aldığınız sorunun giderilmesini gerçekleştirebilirsiniz. Lakin hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda yapmanız gereken işlem farklı bir internet veri bağlantısında deneme yapmanız olacaktır.

Ancak yapacağınız ayarlar sonrasında kesinlikle sorunun giderilmesi gerekmektedir. Uygulama da karşılaştığınız farklı sorunları yorum bölümünde bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

instagram Akış Yenilenmiyor Hatası Cözümü, instagram akış yenilenemedi, instagram hata veriyor, instagram görüntü yüklenemedi, instagram görüntü yüklenmiyor, instagram akış sırası, instagram yükleme sorunu

6 YORUMLAR

 1. 5s kullanıyorum. Saydıklarınız hepsini yaptım inatagrama giriyorum kendim foto atıyorım hikayeleri görüyorum am takip ettiklerimin yeni paylaşımları gözükmüyor 4 gün önce attığım foto akış ekranında gözüküyor ne yaptıysam düzelmedi lütfen yardım

    • Bu alan da gerçekleştirilen sorunlar genellikle instagram sunucu hatasıyla ya da internet veri bağlantısıyla alakalı bir durumdur.

     İnstagram’a birşey çalışmıyor alanından sorun bildirisi ya da instagram hesabıma giremiyorum resimli anlatım makalemizde anlattığımız gibi hesaptan çıkış sağlayarak gerekli olan işlemleri sağlarken orada bu soruna ilişkin bi bilgi yer almaktadır. Onun üzerinden işlemlere devam edebilirsiniz.

 2. WiFi ye bağlaninca instagrami kullanabiliyorum ama hücresel veriye geçince instagrami kullanamiyorum. Hücresel veriyi diğer uygulamalarda kullanabiliyorum. Lütfen yardım edin?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz