Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY giriş yapamıyorum ve giriş hata veriyor diyenlere özel işlemlerin hangi alandan devreye alınacağına değineceğiz.

Türkiye merkezli bir sosyal medya platformu olan YAAY uygulamasına girişlerinizi rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ancak bazen istenmeyen hatalarla karşılaşma durumunuzda olabilir. YAAY giriş yapamıyorum ve giriş hata veriyor şeklinde araştırma sağlayan kullanıcılar için aşamaların nereden kontrol edileceğini gözden geçireceğiz.

Normal şartlarda girişinizi internet bağlantınız var ise çok rahat bir şekilde sağlamanız gerekmektedir. Bilgilerinizi yanlış girmeniz durumunda düzeltip, kontrol edip daha sonrasında tekrar giriş yapmanız gerekiyor. Aldığınız hatalara bağlı olacak şekilde çözüme yönelik işlem aşamalarının nereden sağlanacağı konusundaki detaylara beraber kontrol edeceğiz.

YAAY giriş yapamıyorum ve giriş hata veriyor

YAAY giriş yapamıyorum ve giriş hata veriyor

YAAY giriş yapamıyorum sorununun birden fazla nedeni bulunmaktadır. Bu nedenleri ayrı ayrı kontrol ederek işlemleri de o şekilde işleme almamız gerekecektir. Şimdi ilk olarak girişin yapılamama nedenleri arasında internet bağlantınızdaki oluşan kesiklikten olabileceğini bilmeniz gereklidir.

Böyle bir durumda yapmanız gereken işlem ise mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme yapmak olacaktır. Gerçekleştirilen denemeler sonucunda problem hala devam ediyor ise cihazınızın tarih ve saat ayarlarını gözden geçirmelisiniz. Onlarda da bir problem görünmüyor ise farklı bir telefondan kendi hesabınıza giriş yapmayı deneyin.

O telefonda sorun yok sizin telefonunuzda bir problem varsa muhtemelen telefonunuza gelen güncellemeden dolayı bağlantı kuramıyor olabilirsiniz. Güncelleme gelmiş ise onu kontrol edip işlemleri devreye alın. Sorun buna rağmen devam ediyorsa uygulamaya gelen güncelleme var mı? Bunu gözden geçirmeniz gereklidir. Güncellemelerin işleme rahat bir şekilde alınabilmesi için YAAY uygulamasını kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme yapabilirsiniz.

YAAY giriş hata veriyor sorununun bir diğer nedeni ise girilen şifrenin hata vermesi ya da kullanıcı adının kabul edilmemesidir. O yüzden arkadaş olduğunuz biri varsa onun hesabından kendi kullanıcı adınızı kontrol edip şifrenizi doğru girip girmediğini test ederek deneme sağlamalısınız.

Şifreyi hatırlamıyorsanız eğer şifreni mi unuttun? Adımlarını gözden geçirerek işlem yapın. Gerçekleştirilen tüm bu ayarlar neticesinde sorun giderilmiş ve siz artık hata almadan giriş yapıyor olmanız gereklidir. Sağlanan ayarlarınızla ilgili sormak ya da merak ettiğiniz farklı bir konu bulunuyorsa bize bunu yorum alanından bildirmeniz yeterlidir.

Önceki İçerikYAAY kaydolma üye olma ve hesap açma
Sonraki İçerikYAAY profil resmi değiştirme ve ekleme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

2 YORUMLAR

  1. Yerli sosyal medya mecralarımizn olması ziyadesi ile önemliyken yaay erişilmesi ve içinde sörf edilmesi açısından niye bu kadar zahmetli ve zor? Oysa bunun tam tersi olması gerekmiyor mu? Alternatiflerine karşı daha kullanışlı, daha kolay erişilir, daha rahat bir şekilde sörf edilmesi gerekmiyor mu? Hesap açıyorum ve ilk defa bir telefon numarası kullanıyorum bu hesapta fakat hala kullanıcı bilgileri tanımlamadır geri bildirim alıyorum. Deliliktir olacağız, bu nasıl bir iştir?

  2. Mesaj başka telefona gidiyor,benim telefonu kabul etmiyor,bu telefon numarası kayıtlı diyor kabul etmiyor,bir türlü yapay ı kullanamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here