Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY kaydolma üye olma ve hesap açma işlemlerinin nereden sağlanacağı konusu ele alacağız.

2 Eylül 2020 tarihi itibariyle açılmış olan ve Türkiye merkezli olan sosyal medya uygulamalarından birisidir. YAAY kullanımının gün geçtikçe arttığını söyleyebiliriz. Twitter uygulamasına benzerliği ile dikkat çeken uygulamada hemen sizde hesap açmayı isteyebilirsiniz. YAAY kaydolma üye olma ve hesap açma aşamalarınıza dair bilgi paylaşımlarını size aktaracağız.

Özellikle son zamanlarda uygulatılan zorunluluklar dolayısıyla çoğu kullanıcı Türkiye bağlantılı olan uygulamaları kullanmak istemektedir. YAAY uygulamasının da bunlardan birisi olduğunu söylemek mümkündür. Hesap açmanın ücretsiz olduğu ve mesajlaşma ile birlikte video ve resimlerin paylaşıldığı programa kaydolma işlemlerinin nereden ve nasıl sağlanacağı konusunda aydınlatacağız.

YAAY kaydolma üye olma ve hesap açma

YAAY kaydolma

YAAY kaydolma aşamalarını ele alırken bu bağlamda vereceğimiz görsellerle birlikte işinizi daha da kolay hale getireceğiz. Kaydolma esnasında almış olduğunuz hatalar olur ise de bunları da bize yorum bölümünden ulaştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdi ilk olarak YAAY uygulamasının telefonunuzdaki yerini alabilmesi için Play store ya da Apple store alanına girerek uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. İndirme işlemleri bittikten sonra artık geriye kalan işlem menü ekranında yer alan YAAY simgesine dokunup kayıt olmaktır.

Siz bu alana giriş yaptığınızda ‘’Giriş yap’’ ya da ‘’Kayıt ol’’ şeklinde iki seçenek göreceksiniz. Bu seçenekler arasında elbette yeni kayıt olacağınız için ‘’Kayıt ol’’ butonuna tıklayın. Sağlayacağınız işlemle birlikte uygulama sizden ad ve soyadı bilgilerini sorarken aynı zamanda platformdaki kullanıcı adınızın da sizin tarafınızdan belirlenmesini istemektedir. Bilgilerin girişini girmenizle birlikte alt tarafta yer alan ‘’E-posta adresi’’ bölümüne de kendi mail adresinizin bilgilerini girmelisiniz.

YAAY üye olma işlemlerine devam ederken şifre bilgilerinizi belirlemenizle birlikte şartları kabul etmenizle birlikte ileri demeniz yeterlidir. Daha sonrasında telefon numaranızı girmenizi isteyen bir ekran gelecektir. Bu ekrana numaranızı girip ileri dediğinizde kod sizin telefonunuza gönderilecektir.

Gelen kodu girip ileri derseniz artık sizde YAAY uygulamasına üyelik işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Uygulamaya girişinizi yapmanız durumunda profil resminizi eklemeniz tavsiye edilmektedir. Buradaki öneriyi siz kendinize göre ekleyip eklemeyebilirsiniz. Uygulama da ilerleyen zamanlarda hata alırsanız bununla ilgili de bizi yorumdan bilgilendirebilirsiniz.

YAAY kaydolma üye olma ve hesap açma
Önceki İçerikXiaomi Redmi Note 5 Pro format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikYAAY giriş yapamıyorum ve giriş hata veriyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here