Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY profil resmi değiştirme ve ekleme ayarlarını nerede

Ülkemize ait bir sosyal medyanın oluşu herkesi ciddi manada sevindirmiş durumdadır. Elbette program hakkında çoğu konu da merak edilmektedir. Bunlardan birisi de YAAY profil resmi değiştirme ve ekleme ayarları konusunu bilmeyen sayısının fazla olduğunu söyleyebiliriz.

  • Profil resmi o uygulama da bizi temsil ettiğinden dolayı arkadaşlarımızın bizi daha rahat bir şekilde bulmasına imkan sunmaktadır.
  • Dolasıyla herkes gibi siz de YAAY uygulamanızın profil erkanında en beğendiği resmi ya da sizi temsil edecek olan resmi eklemek isteyebilirsiniz.
  • Uygulama da yeniyseniz eğer aşamaları nereden kaydedeceğinize ilişkin bilgileri konu alacağız.

YAAY profil resmi değiştirme ve ekleme

YAAY profil resmi değiştirme

YAAY profil resmi değiştirme ayarlarınızın işleme konulabilmesi için ilk olarak YAAY uygulamasına girişinizi gerçekleştirin. Uygulamaya giriş yapmanızla birlikte gelen sayfanın sol üst köşesinde bulunan profil simgesine tıklayın. Bu alana tıklamanızla birlikte gelen sayfanın sağ üst tarafında ayar düğmesi bulunmaktadır.

Ayar düğmesine dokunmanızla birlikte karşınıza gelen ekran bilgilendirmesinde profil resminizin yanında (+) işareti olacaktır. Onun üzerine tıkladığınızda fotoğraflarınıza erişim sağlanacaktır. Eğer siz fotoğrafı yeni çekmek istiyorsanız da aynı şekilde ayarlarınızı devreye alabilirsiniz.

İşlem aşamaları sonucunda resminizin ekleme işlemleri bitmiş olacaktır. Tekrar değiştirmek isterseniz aynı yolu takip ederek değiştirme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Ayarlarınızı bizim size belirttiğimiz şekilde yapıyor olmanıza rağmen uygulama işleme koymuyorsa eğer muhtemelen bağlantılarınızla ilgili problem meydana gelmiş olabilir. Sorunun giderilebilmesi için işlem yaptığınız esnada internet bağlantınızın kesilip kesilmediğini gözden geçirmelisiniz. Bağlantıları getirdikten sonra tekrar deneme sağlayın.

YAAY profil resmi ekleme işlemlerini internet bağlantısıyla alakalı olmadan ekleyemiyorsanız bu durumda farklı bir problem yaşıyorsunuz demektir. Sorunun giderilebilmesi için ise yapmanız gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlardan bir diğeri ise uygulamaya farklı telefondan girerek aynı işlemleri kaleme almak olacaktır. Sorun devam ediyorsa muhtemelen sunucularda oluşan bir sıkıntı vardır.

Sunucu kaynaklı sorunlar kendiliğinden giderildiğinden ötürü sizin ekstra bir müdahale de bulunmanıza gerek yok. Ancak sunucu tabanlı sorun yok fakat sorun devam ediyorsa bu durumda uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme yaparak profil resminin ekleme işlemlerini devam ettirebilirsiniz.

YAAY profil resmi değiştirme ve ekleme
Önceki İçerikYAAY giriş yapamıyorum ve giriş hata veriyor
Sonraki İçerikTeardown Sistem Gereksinimleri Pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here