Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY engellenenler nerede ve bulma ayarları konusunda bilgi vereceğiz.

Ülkemizde sosyal medya kullanımları artış gösterince kendimize ait uygulamanın da çıkması bekleniyordu. Nitekim YAAY uygulaması buna en güzel örneklerden bir tanesidir. Lakin çoğu kullanıcı YAAY engellenenler nerede ve bulma konusunda fikir sahibi olmak istemektedir.

  • Birisi sizi uygulamada rahatsız etmesi durumunda o kişiyi engelleyerek sorununuzu giderebiliyorsunuz.
  • Tabi engellediğiniz kullanıcıların da belli bir havuzu bulunmaktadır. O havuz uygulamada var mı? Yok mu? Diye merak eden kitle sayısı ise oldukça fazladır.

YAAY engellenenler nerede ve bulma

YAAY engellenenler nerede

YAAY engellenenler nerede aslında bu özelliğin uygulama ilk çıktığı zamanlarda olmadığını söyleyebiliriz. Ancak zaman içerisinde güncellemeler gelerek uygulamada da iyileştirmelerin olduğunu söyleyebiliriz. Yani sizlerin vermiş olduğu geri dönüşlerle birlikte uygulamalarda bu konuda kendisini geliştirmektedir.

YAAY uygulamasına getirilen yenilikle birlikte artık engellenen kullanıcıların tamamını bir alanda görmeniz mümkündür. Bu alana nasıl ulaşılacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz. İlk önce uygulamaya giriş sağlayınız. Platformun içerisine girişinizi yapmanızla birlikte profil resminizin olduğu alana dokununuz.

Oraya dokunmanızla birlikte gelen sayfa içerisinde yer almakta olan sağ üst köşedeki ‘’Ayar’’ sekmesine dokunun. Buradan da ‘’Gizlilik ayarları’’ bölmesine giriş sağlayınız. Karşınıza gelen sayfada ‘’Engellenenler’’ adı altında bir seçenek göreceksiniz. Oranın içerisine girmeniz durumunda artık uygulama içerisinde ne kadar kişi engellemişseniz onları görebilir ve engellediğiniz kişilerin engelini kaldırabilirsiniz.

YAAY engellenenler bulma noktasında verdiğimiz işlemleri devreye koymanız yeterli olmaktadır. Ve siz bu alana geldiğinizde sorun yaşarsanız yani belirttiğimiz ayar hiçbir şekilde size görünmüyorsa muhtemelen uygulamanızın güncel olmaması ile ilgili sorun yaşıyorsunuzdur.

Böyle bir durumda platformun en güncel hale gelebilmesi için yapmanız gereken tek işlem şifre bilgilerini biliyorsanız eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek olacaktır. Bunu yaptıktan sonra tekrar aynı yere geldiğinizde sorun kalmamış olacaktır. YAAY hakkındaki soru işaretlerini cevaplamaya devam edeceğimizi de bilmeniz de fayda bulunuyor. Verdiğimiz bilgiler ışığında sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise eğer bize bunu durumu yorum kısmından dile getirmeniz yeterli olacaktır.

YAAY engellenenler nerede ve bulma
Önceki İçerikSwords of Legends Online sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikYAAY kişi engelleme ve engellenmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here